• GoHome Professional
novogradnja seget do 80 m2 balkon - GoHome
  • novogradnja seget do 80 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja seget do 80 m2 balkon

  • Za upit "novogradnja seget do 80 m2 balkon" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.657 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban penthouse 81 m2 (54 m2 stan plus balkon 27 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-zapad-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (27 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 245.000 €, 73,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

S ponosom predstavljamo ovu izvanrednu priliku - prekrasne stanove u novogradnji u Segetu, smještene na izvrsnoj lokaciji s neometanim pogledom na more i svakodnevnim zalascima sunca. Ova nova stambena zajednica nudi udobnost, kvalitetu i životni stil uz Mediteran kao kulisu. Ukupna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo kod prodaje novogradnje u Segetu s pogledom na more. Stan S21, smješten na 3.katu, sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, predsoblja, kupaonice, wc-a i balkona s prekrasnim pogledom na more. Parkirno mjesto je uključeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget do 80 m2 balkon'
270.000 €
270.000 €
332.592 €
  Stan, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni i moderno opremljen apartman sa zajedničkim baznom u Trogiru, dio Segeta Donjeg ? idealan za investiciju i opuštanje! Prilika da posjedujete novi, moderni i potpuno namješteni apartman za odmor na atraktivnoj lokaciji Trogira ? Seget, koji se smatra jednim od najpoželjnijih....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2023.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S4 prvi kat ima: dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, zasebni wc, ostava, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan-apartman u NOVOGRADNJI na atraktivnoj lokaciji, udaljen svega 600 m od mora LOKACIJA: Mjestašće Seget se nalazi na malom poluotoku Vranjica, 5 km zapadno od UNESCO-va grada Trogira. Od zračne luke Split-Kaštela udaljena je 8 km, od samog....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 344.000 €, 82,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 2. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na drugomkatu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 351.000 €, 82,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prvom zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom kupaonicom)....

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.000 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smještenoj u Segetu Donjem, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu od 65 m², orijentiran je na jugoistok, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom dana. Nalazi se na prvom katu zgrade te se sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 243.900 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Donji, svega nekoliko minuta od mora i nadomak Trogira. Stan ukupne površine 65 m nalazi se na prvom katu i orijentiran je na jugoistok, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u Segetu Donjem, na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od plaže i centra Trogira. Stan ukupne površine 65 m² jugoistočne orijentacije nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda te....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog WC-a....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.000 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji u mirnom dijelu Segeta Donjeg, s prekrasnim pogledom na more i izvrsnom jugoistočnom orijentacijom koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan površine 65m2, funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S2 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S2 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 150 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S5 drugi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 62,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S4 prvi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji u Segetu Donjem, ukupne po površine je 65m2, odnosno 62 m2 neto korisne površine kada obračunamo koeficijente pripadaka. Smješten je na prvom katu zgrade i jugoistočne je orijentacije. Stan se sastoji se od kupaonice, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujem u prodaji stana na prvom katu novogradnje u Segetu Donjem. Stan je udaljen svega nekoliko minuta vožnje od mora i centra Trogira, a do zračne luke Split potrebno je samo 10 minuta. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika (6,01 m2) kupaonice (5,97 m2) spavaće sobe (10,69 m2)....

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.900 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, dvosoban stan od 66,3 m2 na 1. katu s pripadajućim parkirnim mjestom i pogledom na moreStan u novogradnji na prvom katu koji se sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te natkrivenog balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, SEGET, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 66,7 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice, natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, SEGET, 251.000 €, 59,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 66,7 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice, natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, SEGET, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S1 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira. Stan S1 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 50 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S5 drugi kat ima: jednu spavaću sobu, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine: - unutrašnji....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu