• GoHome Professional
novogradnja seget 80 m2 - GoHome
  • novogradnja seget 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja seget 80 m2

  • Za upit "novogradnja seget 80 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.476 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman na drugom katu novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 78 m2 te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 190.000 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman visoko prizemlje novogradnje jugo istočne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 78 m2 te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget 80 m2'
351.000 €
195.000 €
190.000 €
  Stan, SEGET, 344.000 €, 82,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 2. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na drugomkatu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni i moderno opremljen apartman sa zajedničkim baznom u Trogiru, dio Segeta Donjeg ? idealan za investiciju i opuštanje! Prilika da posjedujete novi, moderni i potpuno namješteni apartman za odmor na atraktivnoj lokaciji Trogira ? Seget, koji se smatra jednim od najpoželjnijih....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 292.882 €, 81,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzni Stanovi na Atraktivnoj Lokaciji u Segetu ? Samo 200m od Plaže! Prodaja luksuznih stanova na izuzetnoj lokaciji u općini Seget, svega 200 metara od plaže! Ovi moderni stanovi nude predivan pogled na more, bazen, te osiguran dovoljan broj parkirnih mjesta. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,dvosoban penthouse 81 m2 (54 m2 stan plus balkon 27 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-zapad-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (27 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 390.000 €, 83,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan s fantastičnim pogledom na more i privatnim vrtom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen....

 
 
 
  Stan, SEGET, 475.000 €, 83,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s privatnim bazenom Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog dizajna.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2023.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S4 prvi kat ima: dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, zasebni wc, ostava, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 250.000 €, 84,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji, komforan dvosoban stan 84 m2 ( stan 66 m2 + krovna terasa 71 m2) u novogradnji, na 2. (zadnjem) katu , jug-zapad -sjever orijentiran, sa velikom krovnom terasom na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 400 m od mora. Stan ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju....

 
 
 
  Stan, SEGET, 259.500 €, 75,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan i komforan trosoban stan 85 m2 + 38 m2 krovne terase u novogradnji na prvom katu manje stambene zgrade sa samo tri stana, u mjestu Seget Vranjica 5 km zapadno od Trogira. Stan ima tri spavaće sobe, kupatilo, posebni wc, hodnik, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, SEGET, 267.020 €, 75,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan i komforan trosoban stan 85 m2 + 38 m2 krovne terase u novogradnji na drugom katu manje stambene zgrade sa samo tri stana, u mjestu Seget Vranjica 5 km zapadno od Trogira. Stan ima tri spavaće sobe, kupatilo, posebni wc, hodnik, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 274.543 €, 75,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

STAN S11 3. kat | 97,91 m | JI orijentacija | Prostrana terasa | Novogradnja Seget Donji Stan S11 je luksuzno koncipiran i prostran trosoban stan smješten na 3. katu moderne novogradnje u Segetu Donjem, s planiranim završetkom radova krajem ljeta 2026. godine. Riječ je o stanu koji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 269.286 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji na dobroj lokaciji u Segetu Donjem, Trogir. Stambena zgrada se sastoji od prizemlja i četiri kata. Dvosobni stan se nalazi na trećem katu kvadrature 74,37m2. Sastoji se od hodnika,dvije spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice, dvenog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji na dobroj lokaciji u Segetu Donjem, Trogir. Stambena zgrada se sastoji od prizemlja i četiri kata. Dvosobni stan se nalazi u prizemlju kvadrature 74,37m2. Pripada mu i vrt površine 80m2 te jedno vanjsko parkirno mjesto. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 245.000 €, 73,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

S ponosom predstavljamo ovu izvanrednu priliku - prekrasne stanove u novogradnji u Segetu, smještene na izvrsnoj lokaciji s neometanim pogledom na more i svakodnevnim zalascima sunca. Ova nova stambena zajednica nudi udobnost, kvalitetu i životni stil uz Mediteran kao kulisu. Ukupna....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 305.000 € na 342.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 342.000 €, 87,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 305.000 €
30.03.2026 - 342.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-16) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (3.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 3. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 300.000 € na 338.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 338.000 €, 87,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 300.000 €
30.03.2026 - 338.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-11) TROSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (2.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59 m na 12. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 87,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan od 87,6 m2 s vrtom u novogradnji s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na visokom prizemlju zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: ddnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!