• GoHome Professional
novogradnja seget 100 m2 - GoHome
  • novogradnja seget 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja seget 100 m2

  • Za upit "novogradnja seget 100 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.426 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • s garažom
    • luksuzan
    • 3.kat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.000 €, 96,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 3.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 321.000 €, 96,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji u Segetu Donjem, udaljen svega 250m od šljunčane plaže i par minuta hoda od svih ostalih sadržaja, dućana, restorana i kafića. Stan se nalazi u prizemlju zgrade te ima 79m2 unutarnjeg prostora, i još 16,80m2 terase. Pripada mu i garažno mjesto uračunato....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget 100 m2'
306.000 €
306.000 €
400.000 €
  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,dvosoban penthouse 98 m2 (67 m2 stan plus velika terasa 31 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (31 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 300.000 € na 307.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 307.000 €, 95,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 300.000 €
30.03.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (BS-2) TR0SOBAN STAN U SEGETU DONJEM (Prizemlje) **200m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Na prodaju je stan površine 95,70 m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugozapad, samo 200m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 355.000 €, 95,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (BS-14) TROSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (3.kat) **200m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Na prodaju je stan površine 87,59 m na 3. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugozapad, samo 200m od mora i plaže. Stan se sastoji od:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 106,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan-apartman u NOVOGRADNJI na atraktivnoj lokaciji, udaljen svega 600 m od mora LOKACIJA: Mjestašće Seget se nalazi na malom poluotoku Vranjica, 5 km zapadno od UNESCO-va grada Trogira. Od zračne luke Split-Kaštela udaljena je 8 km, od samog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo kod prodaje novogradnje u Segetu s pogledom na more. Stan S20, smješten na 3.katu, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, predsoblja, dvije kupaonice, wc-a i balkona s prekrasnim pogledom na more. Dva parkirna mjesta su....

 
 
 
  Stan, SEGET, 475.000 €, 107,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan s predivnim pogledom na more u novogradnji (zgrada B) u Segetu Donjem, udaljen svega 250m od šljunčane plaže i par minuta hoda od svih ostalih sadržaja, dućana, restorana i kafića. Stan se nalazi na 4. katu zgrade s liftom. Stan je jugozapadne orijentacije te ima....

 
 
 
  Stan, SEGET, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,potpuno nov dvosoban stan 69 m2(55m2 stan+14m2 lođa) + veliki vrt (99 m2) na prizemlju u novogradnji sa liftom.Orijentacija stana je istok-jug-zapad.Stan ima dvije spavaće sobe, 1 kupaonicu ,kuhinju,blagovaonicu i dnevni boravak te veliku terasu (14 m2) te veliki vrt (99....

 
 
 
  Stan, SEGET, 375.000 €, 108,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 465.000 € na 460.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SEGET, 460.000 €, 108,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 465.000 €
30.03.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI SEGET DONJI **200m od MORA I PLAŽE** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 108 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg. Zgrada je odlično prometno povezana i nalazi se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 450.000 €, 108,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,penthouse 108 m2 (90 m2 stan plus terasa 18 m2) u novogradnji sa liftom ,na 4.katu(zadnjem) ,zapad-sjever-istok orijentiran,sa dvije terase(12 m2 i 6 m2) sa kojih ima pogled na more, u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 375.000 €, 108,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 275.000 €, 109,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman visoko prizemlje novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 109,5 m2 m2 te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, SEGET, 275.000 €, 109,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman na drugom katu novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 109,36 m2 m2 te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, SEGET, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (S-3) TROSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1. KAT) 150m OD MORA! Na prodaju stan površine 91,49 m na prvom katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije zapad, samo 150 m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika, kupaonice i WC-a, predsoblja, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, SEGET, 375.000 €, 109,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo kod prodaje novogradnje u Segetu s pogledom na more. Stan S22, smješten na 3.katu, sastoji se od ulaznog prostora, predprostora, tri spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, predsoblja, 2 kupaonice, wc-a i balkona s prekrasnim pogledom na more. Dva parkirna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 91,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S6Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prvom katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 310.000 €, 91,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,65 m2 s vrtom novogradnja s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na visokom prizemlju zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice te gostinjskog WC-a,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 300.000 €, 91,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S2 Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prizemlju zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....