• GoHome Professional
novogradnja seget 1.kat 70 m2 - GoHome
  • novogradnja seget 1.kat 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja seget 1.kat 70 m2

  • Za upit "novogradnja seget 1.kat 70 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.633 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.000 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smještenoj u Segetu Donjem, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu od 65 m, orijentiran je na jugoistok, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom dana. Nalazi se na prvom katu zgrade te se sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog WC-a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget 1.kat 70 m2'
270.000 €
243.900 €
313.690 €
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 245.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 245.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-7) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije zapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 270.000 €, 65,41 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.simicdom.com

Na prodaju je stan u novogradnji (zgrada C) u Segetu Donjem, udaljen svega 250m od šljunčane plaže i par minuta hoda od svih ostalih sadržaja, dućana, restorana i kafića. Stan S7 nalazi se na prvom katu zgrade s liftom te ima 59,23 m2 unutarnjeg prostora, i još 12,37 m2 terase. Garažno....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u Segetu Donjem, na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od plaže i centra Trogira. Stan ukupne površine 65 m² jugoistočne orijentacije nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda te....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2023.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S4 prvi kat ima: dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, zasebni wc, ostava, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!