- novogradnja ričina parking

  • Za upit "novogradnja ričina parking" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.625 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIČINA, 446.110 €, 127,46 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 503.265 €, 143,79 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 300.998 €, 79,21 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja ričina parking'
271.775 €
320.400 €
298.900 €
  Stan, RIČINA, 311.255 €, 88,93 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 197.155 €, 56,33 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 320.416 €, 84,32 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 282.900 €, 74,45 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 257.600 €, 78,08 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 386.300 €, 101,67 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 312.300 €, 82,16 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 361.266 €, 95,07 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 373.240 €, 106,64 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.