• GoHome Professional
novogradnja ričina barem 80 m2 - GoHome
  • novogradnja ričina barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja ričina barem 80 m2

  • Za upit "novogradnja ričina barem 80 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.633 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • balkon
    • park
    • prizemlje
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIČINA, 312.300 €, 82,16 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 298.500 €, 82,21 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Dvosobni stan s vrtom u prizemlju (novogradnja, Ričina ? Zadar) Zgrada 1, stan S1.1 U prodaji stan u prizemlju moderne zgrade novogradnje, u naselju Ričina, Zadar. Stan S1.1 nalazi se u Zgradi 1, u prizemlju, te nudi savršen spoj udobnosti, privatnosti i kvalitetne izvedbe.....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 295.956 €, 82,21 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo 3 moderne stambene zgrade projektirane za udoban, funkcionalan i dugotrajan životni prostor. Zgrade se nalaze u mirnom i urbaniziranom okruženju, idealnom za obitelji s blizinom svih sadržaja. Svaka zgrada je građena sustavom armiranobetonskih zidova i međukatnih ploča....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja ričina barem 80 m2'
320.400 €
320.400 €
300.998 €
  Stan, RIČINA, 320.416 €, 84,32 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 297.037 €, 79,21 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S3 u prizemlju nudi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 303.300 €, 86,66 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 275.300 €, 78,67 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

rodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 311.255 €, 88,93 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 298.900 €, 90,58 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 257.600 €, 78,08 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 271.775 €, 77,65 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 361.266 €, 95,07 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 386.300 €, 101,67 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 386.300 €, 101,67 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR ? RIČINE, atraktivna ponuda novogradnje sa 8 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje sa 8 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Zgrada se nalazi u sklopu zatvorenog stambenog naselja koji će se sastojati....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 373.240 €, 106,64 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 282.900 €, 74,45 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 279.187 €, 74,45 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S6 na prvom katu nudi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 446.110 €, 127,46 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 484.350 €, 127,46 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 455.735 €, 130,21 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 503.200 €, 143,79 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 503.265 €, 143,79 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 549.525 €, 146,54 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S7 na drugom katu nudi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 488.287 €, 146,54 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S8 na drugom katu nudi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!