• GoHome Professional
novogradnja pula terasa pala cijena - GoHome
  • novogradnja pula terasa pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula terasa pala cijena

  • Za upit "novogradnja pula terasa pala cijena" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.347 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 173.250 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 173.250 €, 52,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 173.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 52,50 m funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža dodatni....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 174.240 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 174.240 €, 52,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 174.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 200.000 € na 169.950 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 169.950 €, 51,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 200.000 €
28.03.2026 - 169.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 51,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula terasa pala cijena'
285.000 €
1.150.000 €
285.000 €
 
-17%

Promjena cijene sa 1.150.000 € na 960.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 960.000 €, 440,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 1.150.000 €
07.03.2026 - 960.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebeka u Puli, ova samostojeća kuća izgrađena 2020. godine nudi kombinaciju modernog življenja i unosne poslovne prilike. S ukupnom bruto površinom od 440 m² na parceli od 499 m², ova novogradnja je podijeljena na četiri stambene jedinice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 241.000 € na 235.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 78,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 225.000 €
19.01.2026 - 241.000 €
04.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju lijep trosoban stan u modernoj novogradnji u Valdebeku u Puli. Stan se nalazi na 2.katu manje stambene zgrade na mirnoj lokaciji, stambene površine oko 54,48m2 te se sastoji od 2 spavaće sobe (10,12m2 te 6,86m2), dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje (24,11m2) sa izlaskom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 405.960 € na 378.225 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 378.225 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 405.960 €
08.05.2026 - 378.225 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na 2. katu moderne novogradnje u atraktivnom naselju Veli Vrh, Pula, prodaje se prostrani penthouse ukupne stambene površine 95,75 m². Ovaj luksuzni stan pruža vrhunsku udobnost, funkcionalnost i suvremeni dizajn, idealan za obitelji ili one koji traže ekskluzivnu nekretninu. Penthouse....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 113,66 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.09.2025 - 398.000 €
23.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Novogradnja VELI VRH ? MODERNA ZGRADA S 4 STANA, LIFTOM I PODZEMNOM GARAŽOM! Na atraktivnoj lokaciji na Velom Vrhu u Puli, u mirnom obiteljskom okruženju, gradi se moderna stambena zgrada s ukupno 4 stana. Objekt je projektiran prema suvremenim standardima gradnje, s naglaskom na....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 113,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 398.000 €
08.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule ? Veli Vrh. Stan D ? 2. kat, zgrada B Površina: 95,74 m² Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 174.000 € na 167.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 167.000 €, 57,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 174.000 €
27.03.2026 - 167.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam moderan stan u Puli, naselje Šikići, idealan za one koji traže mirnu i sunčanu lokaciju u blizini prirode. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten je na drugom katu novogradnje iz 2025. godine, a ukupna površina iznosi 57,96 m2. Stan se nalazi na vrhu dvoetažne zgrade,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 187.700 €
07.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 289.000 €, 103,05 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 298.000 €
15.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Puli, u naselju Veli Vrh, prodaje se prostran trosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s liftom. Ova nekretnina odličan je izbor za obiteljski život i cjelogodišnje stanovanje, ali i kao sigurna investicija na traženoj lokaciji u Istri. Stan je u....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 244.900 € na 225.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Štinjan, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 245.000 €
21.09.2025 - 244.900 €
07.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 194.900 € na 189.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 194.900 €
07.03.2026 - 189.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.690.000 € na 1.460.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.460.000 €, 208,00 m2 cca 7020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 1.690.000 €
08.03.2026 - 1.460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samo nekoliko minuta vožnje od Pule nudimo ovu vilu koja nije samo nekretnina ? ona je izjava stila, sigurnosti i dugoročne vrijednosti. Namijenjena je kupcima koji traže više od kvadrata ? traže doživljaj, prestiž i bezvremenski luksuz i kvalitetu bez kompromisa. Na prostranoj....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 235.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 240.000 €
01.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KAISER-IMMOBILIEN vam ovoga puta predstavlja izvrsnu novogradnju u Valdebeku Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po impozantnoj rimskoj Areni koja dominira gradskim pejzažem i svjedoči o bogatoj prošlosti staroj više od dvije tisuće godina. Smještena uz more, Pula spaja antičku....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!