• GoHome Professional
novogradnja pula terasa Zadnjih 7 dana - GoHome
  • novogradnja pula terasa Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula terasa Zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja pula terasa zadnjih 7 dana" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.587 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64,50 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.129 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 217.940 €, 58,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,98 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno tri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula terasa zadnjih 7 dana'
258.000 €
223.285 €
274.200 €
  Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule Veli Vrh. Stan D 2. kat, zgrada A Površina: 98,52 m Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.697 €, 60,98 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,90 m² smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,90 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.371 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Pula, jedan od najpoželjnijih gradova u Istri, nudi spoj mediteranskog načina života, razvijene infrastrukture i blizine mora. Valdebek je mirno i traženo stambeno naselje koje se kontinuirano razvija te je sve češći izbor za obiteljski život i dugoročnu investiciju. Prodaje se stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.130 €, 58,01 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.697 €, 64,50 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64,50 m² smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 241.000 €, 54,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi na drugom katu te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.945 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novogradnja, Pula! U ponudi je stan na 3. katu višestambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa garderobom, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonom, dnevnim boravkom i natkrivene terase. OPREMA: -el.podno grijanje u kupaonici -el.bojler Ariston Velis -protuprovalna....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 61 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 61 m² nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 57 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 57 m² nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 58 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 58 m² nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na 2. katu novogradnje koji se sastoji od ulaza, dvije spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim boravkom te terasom. U nastavku velika dodatna terasa od cca 50 m2 s pripremom vode i struje kao mogućnost da se napravi ljetna kuhinja. S terase ljepi pogled na grad. Dva klima....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, NOVOGRADNJA STAN, PULA, 58 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 58 m² nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji s krovnom terasom i garažom, Pula Valdebek Nalazi se na 2. katu nove stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, lođe i prostrane terase na kojoj je predviđena ljetna kuhinja s panoramskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 261.050 €, 71,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 294.690 €, 89,30 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA NOVOGRADNJA stan na 3. katu 89,30 m² | velika terasa | garažno parkirno mjesto A26 U ponudi je prostran stan u novogradnji u Puli, smješten na 3. katu moderne stambene zgrade, ukupne površine 89,30m2 funkcionalnog i komfornog rasporeda te se sastoji od: ulaznog hodnika dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 48,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 205.000 €, 59,63 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan ukupne obračunske površine 59,63 m2, smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s ukupno tri etaže, u mirnom i atraktivnom naselju Kaštanjer u Puli. Stan površine 55 m2 funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 258.072 €, 71,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 56,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

U manjoj zgradi modernog dizajna i arhitekture u ponudi je stan na 2. katu novogradnje. U ponudi je stan na 2. katu koji se sastoji od predulaza, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s dnevnim boravkom te terasom od cca 4 m2. Klima uređaj. Parkirno mjesto. Započeta gradnja. Predviđen....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, PENTHOUSE NOVOGRADNJA, PULA, 119 m², 3SS+DB Prodaje se penthouse u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 119 m² nalazi se na drugom katu moderne stambene zgrade te predstavlja vrhunac kvalitete stanovanja u ovom projektu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 251.720 €, 81,20 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA ? NOVOGRADNJA | Prostran stan na 3. katu 81,20 m² | Terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A32 U ponudi je prostran i moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten na 3. katu suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 81,20 m², a projekt je....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 263.175 €, 90,75 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan na 1. katu 90,75 m² | Velika terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A10 U ponudi je prostran i moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 90,75 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 405.000 €, 118,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Valdebeku, prodaje se ovaj prostrani penthouse ukupne površine 118 m², smješten u suvremenoj novogradnji vrhunske kvalitete dovršenoj 2025. godine. Stan je funkcionalno koncipiran za maksimalnu udobnost, uz naglasak na suvremeni dizajn i vrhunske....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,80 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo jednosoban stan na drugom novogradnje. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 60,20 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo stan u prizemlju novogradnje sa vrtom. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 174.500 €, 55,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, stan u prizemlju 55 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i terase. U cijenu je uključeno i garažno parkirno mjesto. Podno grijanje je u svim prostorijama. Moderan jednosoban stan u prizemlju 55 m2,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 310.000 €, 117,50 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se penthouse u novogradnji na Velom Vrhu, Pula. Nalazi na 2.katu nove stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se ulaznog hodnika, tri spavaće sobe od kojih dvije imaju izlaz na natkrivenu terasu, kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka, dvije kupaonice i prostrane....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 260.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan: 3SS stan u izgradnji s garažom i ostavom Površina: 110 m² | Netto: 127 m² Parkiranje: garaža + vanjsko parkirno mjesto Faza: roh bau Na prodaju je prostrani trosobni stan u izgradnji, smješten u mirnom i ugodnom naselju Štinjan, svega 800 metara od mora i uređenih plaža.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN S 4 SPAVAĆE SOBE STAN 4, PULA Na prodaju je stan površine 117,01 m2 na 2.katu (Stan 4) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi na 2.katu kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.