• GoHome Professional
novogradnja pula suteren barem 60 m2 - GoHome
  • novogradnja pula suteren barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula suteren barem 60 m2

  • Za upit "novogradnja pula suteren barem 60 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.318 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 290.000 € na 320.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 320.000 €, 67,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 290.000 €
19.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi izdvajamo stan s dvije spavaće sobe ukupne stambene površine od 67, 59 m2 u prizemlju novogradnje koja je udaljena 400 m od najpopularnije šetnjice Lungomare.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom po otvorenom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.640 €
12.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo Vam izuzetan projekt moderne višestambene zgrade smještene u srcu Pule, svega nekoliko minuta hoda od živopisnog centra i pješačke zone. Ova lokacija pruža savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za udoban život. Zgrada je pažljivo dizajnirana s naglaskom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.472 €
12.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula suteren barem 60 m2'
245.000 €
245.000 €
245.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 246.330 € na 263.925 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.925 €, 58,65 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 246.330 €
12.05.2026 - 263.925 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 245.616 € na 263.160 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.160 €, 58,48 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.616 €
12.05.2026 - 263.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 230.500 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 55,07 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 230.500 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi izdvajamo stan sa spavaćom sobom ukupne stambene površine od 55, 07 m2 na prvom katu novogradnje koja je udaljena 400 m od najpopularnije šetnjice Lungomare.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom po otvorenom principu,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 533.224 € na 570.240 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 570.240 €, 126,72 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 533.224 €
12.05.2026 - 570.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 450.000 €, 167,41 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnoj gradskoj četvrti Gregovica smjestila su se dva stana od kojih se jedan nalazi u prizemlju dok drugi u suterenu s vrtom ukupne veličine 167,41 m2.Stan u prizemlju ukupne veličine od 75,50 m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, tri spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.