• GoHome Professional
novogradnja pula prizemlje 40 m2 - GoHome
  • novogradnja pula prizemlje 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula prizemlje 40 m2

  • Za upit "novogradnja pula prizemlje 40 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.173 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 176.400 €, 40,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji, smješten u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri stambene jedinice, u mirnom dijelu Štinjana, udaljenom svega 1 km od uređenih plaža. Opis stana Ulaz u stan je zaseban, iz vanjskog natkrivenog prostora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 40,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s vrtom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan smješten u prizemlju manje stambene građevine s ukupno tri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Stan ima stambenu površinu 33,65 m te zaseban....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 163.000 €, 40,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Stan u Naselju Monvidal u Puli, smješten u novogradnji iz 2021. godine, pruža udoban i suvremen životni prostor na prizemlju. Osnovne informacije: Lokacija: Naselje Monvidal, Pula. Godina izgradnje: 2021. Karakteristike stana: Površina: Stan ima 40 kvadratnih metara. Raspored prostorija:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula prizemlje 40 m2'
176.400 €
176.400 €
172.125 €
  Stan, PULA, Štinjan, 174.400 €, 40,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Štinjan, Istra Štinjan je mirno i sve traženije naselje u blizini Pule i Fažane, poznato po opuštenom načinu života, blizini uređenih plaža i kristalno čistom moru. Ova atraktivna lokacija pruža savršen spoj privatnosti i dobre povezanosti sa svim potrebnim sadržajima, što je čini....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 40,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U šarmantnom prigradskom naselju Štinjan nudimo stan u novogradnji u prizemlju ukupne stambene površine od 40,10 m2.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina dobila je ime....

 
 
 
  Stan, PULA, 167.000 €, 40,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Monte Zaro, širi centar Pule, odlična lokacija u blizini svih gradskih sadržaja (trgovine, vrtić, škola, sportski centar), na samo 10 minuta hoda od strogog centra Pule te na 5 minuta vožnje ili 15 minuta vožnje od prvih plaža. Na prodaju stan smješten u visokom prizemlju izuzetno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 174.400 €, 40,10 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 39,82 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom prigradskom naselju Štinjan nudimo stan u novogradnji u prizemlju ukupne stambene površine od 39,82 m2 s vrtom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina dobila....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 39,82 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 155.000 €, 39,18 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI! Stan u novijoj zgradi s garažnim parkirnim mjestom Cijena: 155.000€ Površina stana: 39,18 m² + garažno mjesto neto 6 m² Uporabna dozvola Prodaje se jednosoban stan u prizemlju održavane zgrade s liftom u Pula. Zgrada ima uporabnu dozvolu, dok je etažiranje....

 
 
 
  Stan, PULA, 159.775 €, 41,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Vrhunski stan u prizemlju s privatnim vrtom na prodaju u modernom stambenom projektu u Štinjanu, u blizini Pule. Ova kvalitetna novogradnja predstavlja izvrsnu priliku za ugodan svakodnevni život, kao i sigurnu dugoročnu investiciju u nekretnine. Stan je dio pažljivo osmišljenog projekta....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 159.775 €, 41,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Jako lijep manji stan u Puli, smješten u novoj i modernoj zgradi na odličnoj i iznimno mirnoj lokaciji, između Monte Zara i Verude. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji, dok su centar grada i zelena tržnica udaljeni svega 800 metara. Stan se nalazi na visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 42,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 121.000 €, 42,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan ? NOVOGRADNJA, Pula (Movidala) ? 42 m² + parkirno mjesto | PRILIKA Na prodaju je potpuno novi stan površine 42 m², smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje na atraktivnoj lokaciji u Puli ? naselje Movidala. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, a useljenje se očekuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 177.000 €, 42,05 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Istra, Štinjan: U prizemlju zgrade smješten je stan s jednom spavaćom sobom, prostranim dnevnim boravkom, moderno opremljenim kupatilom, i prostranom terasom, čija ukupna kvadratura iznosi 42,05m2. Nalazi se na svega 600m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s izvrsnom lokacijom sadrži ukupno 15 stambenih jedinica. Površine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan B3 se nalazi na trećem katu i prostire se na površini od 41,98 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 42,50 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 200.000 €
23.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A4 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 300 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
  Stan, PULA, 158.000 €, 43,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA MONTEŠERPO Prodajemo stan u prizemlju sa vrtom u novogradnji. Stan se sastoji od sobe, hodnika, kuhinje i blagovaone, dnevnog boravka i terase. Stanu pripada i cca 70m2 vrta odnosno zelene povrsine. Parkirno mjesto. Klima. Završetak radova 12/2026 INFO NA 0911608456 .

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 37,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.indomio.hr

Projekt novogradnje smještenog na atraktivnoj lokaciji u gradu Puli sastoji se od više stambenih jedinica koje se prostiru od prizemlja do 3. kata zgrade. Parking mjesta su dostupna kako na okućnici zgrade, tako i u garaži, pružajući budućim vlasnicima stanova mogućnost izbora prema....