• GoHome Professional
novogradnja pula pala cijena 70 m2 - GoHome
  • novogradnja pula pala cijena 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula pala cijena 70 m2

  • Za upit "novogradnja pula pala cijena 70 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.090 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 244.900 € na 225.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Štinjan, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 245.000 €
21.09.2025 - 244.900 €
07.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 317.000 € na 307.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 307.000 €, 67,59 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 283.000 €
28.03.2026 - 317.000 €
23.05.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A1 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 300 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 194.900 € na 189.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 194.900 €
07.03.2026 - 189.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula pala cijena 70 m2'
199.000 €
199.000 €
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 238.000 €
30.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Šijana - Pula, odličan projekt kvalitetne novogradnje na traženoj lokaciji! Na jednom od većih i glavnih ulaza u Pulu, neposredno blizu "velikog" kružnog toka, lokacija i neposredno čvorište s kojeg se, s autoceste, pristupa direktno na ulaz u grad, smjestio se ovaj projekt novogradnje.....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 238.000 €
30.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.