• GoHome Professional
novogradnja pula ekskluzivan do 450000 eura - GoHome
  • novogradnja pula ekskluzivan do 450000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula ekskluzivan do 450000 eura

  • Za upit "novogradnja pula ekskluzivan do 450000 eura" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.087 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 358.000 €, 124,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je ekskluzivan penthouse smješten u visokokvalitetnoj novogradnji nu naselju Monte Magnu u Puli. Nalazi se u mirnom kvartu, svega 600 metara od trgovačkog centra, dok je strogi centar grada udaljen samo 1,5 km ? lako dostupan pješice, automobilom ili javnim prijevozom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 440.078 €, 97,58 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, ovaj projekt stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno za bezbrižan život. ? Ekskluzivna....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 395.000 €, 112,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ekskluzivan 4-soban stan u novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u Pula ? Veli Vrh, koji spaja mirnu okolinu s blizinom mora i centra grada. Stan je smješten u prizemlju moderne zgrade s liftom, te se odlikuje funkcionalnim rasporedom i visokom razinom komfora.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula ekskluzivan do 450000 eura'
325.080 €
325.080 €
358.000 €
  Stan, PULA, Valdebek, 355.500 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PREDSTAVLJAMO NOVI PROJEKT ? MODERAN KOMPLEKS STAMBENIH ZGRADA U ponudi je ekskluzivan novi projekt koji se sastoji od moderne zgrade s ukupno četiri stana. Koncept zgrade pruža maksimalnu udobnost, privatnost i kvalitetu: - Prizemlje: dva stana s pripadajućim vrtovima - Prvi kat:....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 334.443 €, 70,95 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 280.000 €, 85,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

NOVO U PONUDI ! EKSKLUZIVNA PRODAJA SAMO U AGENCIJI IMMOBILIA ! STAN 55 m2 (2 SPAVAĆE SOBE) + 150 m2 OKUĆNICE SA BAZENOM 20 m2 + PARKING + SPREMIŠTE Nudimo predivan potpuno novi stan u prizemlju male kvalitetne novogradnje ( samo 4 stana) . Stan se sastoji od hodnika , 1 kupaonice....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.03.2026 - 254.856 €
19.03.2026 - 248.640 €
12.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo Vam izuzetan projekt moderne višestambene zgrade smještene u srcu Pule, svega nekoliko minuta hoda od živopisnog centra i pješačke zone. Ova lokacija pruža savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za udoban život. Zgrada je pažljivo dizajnirana s naglaskom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 248.472 €
12.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 246.330 € na 263.925 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.925 €, 58,65 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 246.330 €
12.05.2026 - 263.925 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 245.616 € na 263.160 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.160 €, 58,48 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.616 €
12.05.2026 - 263.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 251.000 €, 55,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 248.167 €, 54,98 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 246.000 €, 52,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Tražite li prostran i moderan stan na najtraženijoj lokaciji u Puli? Na prodaju je stan u novogradnji na Valsalinama (naselje Veruda), površine 51,94 m2, smješten svega par minuta hoda od plaža i šetnice Lungomare. Glavne karakteristike: Površina: 51,94 m² Sastav: Veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.418 €, 54,98 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 244.806 €, 54,17 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 238.560 €, 54,64 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 486.982 €, 109,02 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 217.700 €, 58,01 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom prigradskom naselju Štinjan nudimo stan u novogradnji na prvom katu ukupne stambene površine od 58,01 m2.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina dobila je....