• GoHome Professional
novogradnja pula barem 60 m2 najnovije - GoHome
  • novogradnja pula barem 60 m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula barem 60 m2 najnovije

  • Za upit "novogradnja pula barem 60 m2 najnovije" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.682 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • nenamješten
    • prizemlje
    • 1.kat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 258.072 €, 71,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Pula, jedan od najpoželjnijih gradova u Istri, nudi spoj mediteranskog načina života, razvijene infrastrukture i blizine mora. Valdebek je mirno i traženo stambeno naselje koje se kontinuirano razvija te je sve češći izbor za obiteljski život i dugoročnu investiciju. Prodaje se stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,90 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.129 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula barem 60 m2 najnovije'
260.000 €
260.000 €
250.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 223.130 €, 58,01 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 60,20 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo stan u prizemlju novogradnje sa vrtom. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 225.500 €, 60,38 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 60,38 m². Od navedene površine, 49,77 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.697 €, 60,98 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,90 m² smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.500 €, 62,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Puli, svega 500 metara od pulske rive. Riječ je o kvalitetnom projektu renomiranog investitora, s planiranim dovršetkom gradnje i useljivošću krajem 2027. godine. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom te je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 205.000 €, 59,63 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan ukupne obračunske površine 59,63 m2, smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s ukupno tri etaže, u mirnom i atraktivnom naselju Kaštanjer u Puli. Stan površine 55 m2 funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PULA ? MONVIDAL | MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S GARAŽOM Na prodaju je moderan i funkcionalan stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Monvidalu. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade s liftom, južno je orijentiran te zahvaljujući izvrsnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.600 €, 55,32 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 55,32 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 55,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.neelcon.hr

U ponudi je prekrasan i moderno uređen stan smješten u Štinjanu, svega nekoliko minuta od mora i plaža. Stan se nalazi u novogradnji iz 2024. godine te se prodaje potpuno namješten i spreman za useljenje, što ga čini idealnim izborom za obiteljski život, odmor ili turistički najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN STAN 1, PRIZEMLJE PULA Na prodaju je stan površine 54,99 m2 u prizemlju (Stan 1) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJE SE STAN STAN 2, PULA Na prodaju je stan površine 54,99 m2 na 1.katu (Stan 2) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi na 1.katu kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir, privatnost i mali....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 54,86 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan stan s dvorištem u visokokvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji! 1200m od mora! U Štinjanu, na jednoj od najboljih i najatraktivnijih lokacija ovog naselja, u novo izgrađenoj zgradi vrhunske kvalitete, u ponudu smo dobili ovaj prekrasan stan. Ulazom u stan, otvara....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 258.000 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novi projekt Pula! Zgrada B sastoji se od tri etaže i ukupno četiri stana, projektiranih prema suvremenim standardima udobnosti i funkcionalnosti. Stan A4, površine 94,45 m2, nalazi se na 2 katu zgrade te sastoji se od: hodnika 2 kupaonice 3 spavaće sobe kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan na 1. katu nove stambene zgrade, u neposrednoj blizini centra. Stan B1 uključuje dnevni boravak sa kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, kupaonu, hodnik, ostavu i loggia-u. Parkirno mjesto veličine 12,5 m2, dostupno po cijeni od 16.000 eura. Planirani završetak gradnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 241.000 €, 54,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi na drugom katu te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.500 €, 54,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 312.000 €, 105,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2 U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 2.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe 2 kupaonice balkon PARKIRNA MJESTA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 410.000 €, 109,78 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 109,78 m². Od navedene površine, 89,90 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čine dva privatna garažna parkirna mjesta. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule Veli Vrh. Stan D 2. kat, zgrada A Površina: 98,52 m Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 405.000 €, 118,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Valdebeku, prodaje se ovaj prostrani penthouse ukupne površine 118 m², smješten u suvremenoj novogradnji vrhunske kvalitete dovršenoj 2025. godine. Stan je funkcionalno koncipiran za maksimalnu udobnost, uz naglasak na suvremeni dizajn i vrhunske....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN S 4 SPAVAĆE SOBE STAN 4, PULA Na prodaju je stan površine 117,01 m2 na 2.katu (Stan 4) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi na 2.katu kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 355.000 €, 123,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom projektu, Pula. Stan S4 nalazi se na drugom katu zgrade 21. i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone, dva natkrivena balkona. Grijanje na klima uređaj i podno grijanje u kupaonici. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 755.000 €, 151,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi je luksuzan stan s pogledom na more. Blizina mora i plaže na samo 150 metara. Stan se nalazi na 3. katu luksuzne novogradnje. Pogled na more ! Sastoji se od ulaza, ostave, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonciom te s izlazom na terasu, hodnik vodi prema spavaćem....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 433.650 €, 166,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi novogradnja u centru Pule! U fazi gradnje. U prizemlju zgrade nalazit će se parkirna, garažna mjesta.Stanovi različitih veličina. Lift u zgradi. Stan S22 nalazi se na 4. katu. Sastoji se od hodnika sa garderobom, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kuhinje sa dnevnim boravkom i blagovaonom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.