• GoHome Professional
novogradnja pula 60 m2 nenamješten - GoHome
  • novogradnja pula 60 m2 nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula 60 m2 nenamješten

  • Za upit "novogradnja pula 60 m2 nenamješten" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.419 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 208.000 €, 59,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se namješteni stan, smješten na petom katu zgrade starije novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu i zatvorenu terasu, spavaće sobe, kupaonice te šupe u podrumu. Terasa je potpuno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 206.000 €, 57,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u prizemlju zgrade novogradnje na Valdebeku, mirnom obiteljskom naselju nedaleko od centra grada. Ovaj stan od 57m2 stambene površine sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, te dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom čine jedan predivni open space....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 187.000 €, 60,57 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.neelcon.hr

Na fantastičnoj lokaciji Verude, na sedmom katu uredno održavane zgrade starije novogradnje sa liftom, prodaje se stan tlocrtne površine od 60,57m2. Funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na loggiu sa koje se prostire pogled na prirodu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula 60 m2 nenamješten'
198.400 €
198.400 €
166.000 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 216.600 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Moderan 2SS+DB stan s garažom u novoj zgradi na Monvidalu U jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Monvidalu, predstavlja se moderan stan u okviru kvalitetnog novograditeljskog projekta. Riječ je o stanu koji spaja suvremenu arhitekturu, udobnost i funkcionalnost, a....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 225.500 €, 60,38 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 60,38 m². Od navedene površine, 49,77 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 161.000 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u Monvidalu. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te pripadajućeg garažnog mjesta. Stan se prodaje nenamješten, što budućem vlasniku daje slobodu uređenja prema vlastitim željama i potrebama.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 197.200 €, 54,97 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA ? Moderan stan s garažom u novoj zgradi na Monvidalu U jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Monvidalu, predstavlja se moderan stan u okviru kvalitetnog novograditeljskog projekta. Riječ je o stanu koji spaja suvremenu arhitekturu, udobnost i funkcionalnost, a sve....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....