• GoHome Professional
novogradnja pula 60 m2 5.kat - GoHome
  • novogradnja pula 60 m2 5.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula 60 m2 5.kat

  • Za upit "novogradnja pula 60 m2 5.kat" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.413 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monvidal, 181.000 €, 55,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 55 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo direktan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 54,79 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan se nalazi na petom katu i ima površinu od 54,79 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 208.000 €, 59,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se namješteni stan, smješten na petom katu zgrade starije novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu i zatvorenu terasu, spavaće sobe, kupaonice te šupe u podrumu. Terasa je potpuno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula 60 m2 5.kat'
208.000 €
208.000 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 208.000 €, 59,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com