• GoHome Professional
novogradnja pula 4.kat do 50 m2 - GoHome
  • novogradnja pula 4.kat do 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula 4.kat do 50 m2

  • Za upit "novogradnja pula 4.kat do 50 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.482 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 148.000 €, 43,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji gradskog kvarta Monvidal prodaje se jednosoban stan ukupne površine 43 m², smješten na četvrtom katu moderne novogradnje. Stan se nalazi u novom projektu izgradnje višestambenog objekta koji se sastoji od prizemlja i četiri kata, s ukupno 39 stanova i poslovnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s izvrsnom lokacijom sadrži ukupno 15 stambenih jedinica. Površine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan C4 se nalazi na četvrtom katu i prostire se na površini od 44,29 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 164.500 €, 50,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 50 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 50 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula 4.kat do 50 m2'
273.000 €
273.000 €
145.000 €
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
  Stan, PULA, 188.965 €, 51,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan S57, smješten na 4.katu modernog stambenog objekta, nudi idealan životni prostor za sve koji traže udobnost i funkcionalnost. S pažljivo osmišljenim rasporedom, ovaj stan se sastoji od ulaznog prostora, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje, udobne spavaće sobe, kupaonice i lođe....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA | PULA ? MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula ? Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 161.150 €, 52,05 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Pula, stan s dvije spavaće sobe u modernoj novogradnji od sveukupno 28 stanova. Nekretnina se nalazi nadomak svih bitnih sadržaja, škola, vrtića, kafića, bolnice i šoping centra. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kupaonice, dvije spavaće sobe i lođe - korisne površine od 52,05 m2.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 162.050 €, 52,35 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Pula, stan s dvije spavaće sobe u modernoj novogradnji od sveukupno 28 stanova. Nekretnina se nalazi nadomak svih bitnih sadržaja, škola, vrtića, kafića, bolnice i šoping centra. Stan se nalazi na drugom katu i sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, 228.000 €, 53,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju imamo stan na 4 katu u stambenoj zgradi,novogradnja sa liftom, izgraden 2022 Godine. Sastoji se predprsotora,dvije spavaće sobe,kupaonice,prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom s izlazom na balkon 2,50 m2. Oba dvije sobe imaju izlazak na balkon površine 4,70....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 235.000 €
10.02.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zgrada je pred Uporabnom dozvolom, tehnički pregled održan, očekuje se izdavanje. Na prodaju stan u stambenoj zgradi, novogradnja sa liftom, izgrađen 2022. Kč.br.1903/19 ko Pula, stan se nalazi na četvrtom katu, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, Monvidal STAN 14 - dvosoban stan, 2 kat (two bedroom apartment, 2 nd floor) Stan (novogradnja) Broj zgrade B Površina m² 54,57, Etaža 2. Orijentacija JZ. Stan sa 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupaona, terasa, hodnik. Useljivo do10/2027 Parking., Garaža,Ostava.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja ? Dvosoban stan u novogradnji, Monvidal (ulica Bože Gupca), Pula Na prodaju je stan u visokoj fazi izgradnje, smješten u modernoj novogradnji u naselju Monvidal, Pula. Zgrada se sastoji od više stambenih jedinica i opremljena je liftom, a završetak radova planiran je tijekom....

 
 
 
  Stan, PULA, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

AKCIJA!!!PARKIRNO MJESTO VANJSKO GRATIS DO SVIBNJA 2026! Na prodaju imamo stan u novogradnji na četvrtom katu zgrade s liftom, ukupne korisne površine 54.65 m2, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog prostora, kuhinje s blagovaonom u open space konceptu s izlazom na lođu,dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,96 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka i blagovaone po otvorenom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 177.000 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,94 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, Monvidal STAN 13 - dvosoban stan, 2 kat (two bedroom apartment, 2 nd floor) Stan (novogradnja) Broj zgrade B. Površina m²54,96, Etaža 2. Orijentacija J Br. Soba 2, Kupaonica / WC 1 Useljivo do 10/2027 Cijena (€) 175.000,00€ Stanovi u sklopu projekta biti će dvosobni stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,65 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvosobni stan površine 54,72 m2, smješten na četvrtom katu zgrade starije novogradnje u atraktivnom i mirnom dijelu Verude. Stan ima funkcionalno organiziran dnevni prostor otvorenog koncepta koji objedinjuje kuhinju i blagovaonicu, jednu spavaću sobu, kupaonicu te balkon....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 178.000 €, 54,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 54 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 54 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan A4 se nalazi na četvrtom katu i ima površinu od 54,25 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,28 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 175.000 €, 54,72 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.neelcon.hr

Na prodaju je dvosobni stan površine 54,72 m2, smješten na četvrtom katu zgrade starije novogradnje u atraktivnom i mirnom dijelu Verude. Struja Voda Kanalizacija Orijentacija.

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,94 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam moderan 2,5-sobni stan površine 55,63 m2, smješten na četvrtom katu zgrade s ukupno četiri kata, u atraktivnom pulskom naselju Monvidal. Ova novogradnja iz 2027. godine nalazi se na mirnoj lokaciji, što je čini idealnim izborom za one koji traže mirno okruženje unutar....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 241.500 €, 55,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA,PULA Novogradnja na frekventnoj lokaciji Fort Movidal je kopnena utvrda koja se nalazi na pulskome brežuljku Monvidal. Izgradilo ju je Austrijsko Carstvo tijekom druge polovice 19. stoljeća radi zaštite glavne luke svoje ratne mornarice. Utvrda se nalazila u sektoru I Obalne....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 172.790 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2024.,

www.crozilla.com

Pula, stan s jednom spavaćom sobom u modernoj novogradnji od sveukupno 28 stanova. Nekretnina se nalazi nadomak svih bitnih sadržaja, škola, vrtića, kafića, bolnice i šoping centra. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade s liftom i sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 181.000 €, 55,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 55 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu