• GoHome Professional
novogradnja pula 1.kat pala cijena do 60 m2 - GoHome
  • novogradnja pula 1.kat pala cijena do 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pula 1.kat pala cijena do 60 m2

  • Za upit "novogradnja pula 1.kat pala cijena do 60 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.181 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 195.000 €
10.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Prodaje se moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Zgrada se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, a završetak gradnje planiran je do kraja 2026. godine. Stan ima ukupnu površinu od 55 m² i odlikuje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 187.700 €
07.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 57,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 195.000 €
11.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula 1.kat pala cijena do 60 m2'
176.000 €
176.000 €
169.950 €
 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 174.240 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.240 €, 52,80 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 174.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 52,80 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 173.250 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 173.250 €, 52,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 173.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 52,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom