• GoHome Professional
novogradnja pridraga što jeftinije - GoHome
  • novogradnja pridraga što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pridraga što jeftinije

  • Za upit "novogradnja pridraga što jeftinije" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.687 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 404.600 €, 116,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova lijepa vila s dva stana, smještena je na prostranoj parceli od 400m² te pruža savršenu ravnotežu između privatnosti, prirodne ljepote i suvremenog načina života. Na dvije etaže i ukupne površine 116 m², projektirana je tako da svaki njezin kutak odiše funkcionalnošću i elegancijom.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 410.000 €, 116,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novigrad - Pridraga prodaje se kuća s pravomoćnom građevinskom dozvolom u Pridrazi; mirna lokacija, predivan pogled na zaljev; kuća je površine 116,92 m2 dok površina čestice iznosi 400 m2; priključena je na struju i vodu; sastoji se od dvije identične etaže; svaka etaža se sastoji....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 420.000 €, 150,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pridraga je mjesto gdje Dalmacija još uvijek ima dušu. Mir, priroda i more bez gužve, a opet na svega pola sata od Zadra. Blizina Zrmanje, plaža i turističkih sadržaja čini je sve traženijom za život i najam. Kaiser Immobilien predstavlja nekretninu koja ima jasan smisao ? dvije stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pridraga što jeftinije'
600.000 €
815.000 €
815.000 €
  Kuća, PRIDRAGA, 569.000 €, 140,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvije etaže kuće rasprostiru se na 140 metara četvornih, a kuća posjeduje i neobično postavljen bazen koji je također bio u projektu. Visoko kvalitetne CLT ploče, odnosno ploče od križno lameliranog drva kojeg mnogi stručnjaci danas nazivaju i betonom budućnosti sačinjavaju glavni....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Pridraga u neposrednoj blizini mora, prodaje se luksuzna novogradnja moderna vila koja spaja vrhunsku udobnost i elegantan dizajn. Ukupna stambena površina iznosi 180 m², smještena na zemljištu od 500 m², s kojeg se pruža prekrasan pogled na Jadransko more.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com