• GoHome Professional
novogradnja postira do 100 m2 - GoHome
  • novogradnja postira do 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja postira do 100 m2

  • Za upit "novogradnja postira do 100 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.596 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POSTIRA, 495.000 €, 77,00 m2 cca 6430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća površine 77 m2 stambenog prostora, smještena na parceli od približno 430 m2. Ova moderno uređena nekretnina pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog ugođaja. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, svaka sa svojom privatnom kupaonicom,....

 
 
 
  Stan, POSTIRA, 289.000 €, 68,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudu stavljamo kvalitetan projekt novogradnje smješten u Postiri, jednom od najšarmantnijih i najuređenijih mjesta na otoku Braču. Riječ je o manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica, projektiranoj s posebnim naglaskom na funkcionalnost prostora, udobnost stanovanja....

 
 
 
  Stan, POSTIRA, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja postira do 100 m2'
299.000 €
289.000 €
  Apartman, POSTIRA, 459.000 €, 103,48 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, POSTIRA, 289.000 €, 68,16 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, POSTIRA, 289.000 €, 67,88 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, POSTIRA, 299.000 €, 67,21 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com