• GoHome Professional
novogradnja petruševec što jeftinije - GoHome
  • novogradnja petruševec što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja petruševec što jeftinije

  • Za upit "novogradnja petruševec što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRUŠEVEC, 21.500 €, 70,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ZLATAR, Petruševec 46 Na prodaju nudimo staro zagorsko imanje s kućom, (cca 70 m²) i gospodarskom zgradom, drvenim štagljem od cca 60 m². Sve na okućnici od 4.606 m². Građevine su za rekonstrukciju. Posjeduje priključak struje i vode, a tu je i bunar. Vlasništvo je čisto, 1/1. Cijena:....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 65.000 €, 160,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prekrasnoj lokaciji nedaleko od Zlatara i 5 km od Konjščine - prodajem seosko imanje koje se sastoji od zidane kuće (prizemlje, kat + potkrovlje + podrum), stare kuće, zidane štale i velike okućnice. Parcela je održavana, ima struju, vodu (+ uporabljiv bunar), telefon i asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, PETRUŠEVEC, 120.000 €, 1270,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.270 m² u mirnom dijelu Petruševca, pogodno za obiteljsku kuću, višestambeni ili poslovno-stambeni objekt. Prednosti: -građevinska zona ? spremno za gradnju -pristupni put (put služnosti) -infrastruktura u blizini (struja, voda, plin, kanalizacija)....

 
 
 
  Zemljište, PETRUŠEVEC, 127.500 €, 1270,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana parcela od 1270 m² u ugodnom i urbaniziranom dijelu Petruševca. Riječ je o zemljištu koje svojim dimenzijama i konfiguracijom otvara niz mogućnosti, bilo da planirate izgradnju obiteljske kuće s okućnicom ili realizaciju manjeg stambenog projekta. Smješteno....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 124.000 € na 128.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PETRUŠEVEC, 128.500 €, 1270,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 0 €
01.11.2025 - 150.000 €
06.12.2025 - 120.000 €
03.02.2026 - 124.000 €
07.03.2026 - 128.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište ? Petruševec (Zagreb) Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.270 m² u mirnom i razvijenom dijelu Petruševca, idealno za izgradnju obiteljske kuće, višestambenog objekta ili poslovno-stambenog prostora. Glavne prednosti: Građevinska zona ? zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PETRUŠEVEC, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište pravilnog oblika od 950 m2 u blizini Domovinskog mosta. Namjena terena je M1 - mješovita pretežito stambena namjena, urbano pravilo 2.6. Nalazi se u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini je i vrtić, škola, dućan,....

 
 
 
  Stan, PETRUŠEVEC, 200.000 €, 78,98 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA U ZAGREBU! VLASNIŠTVO UREDNO, MOGUĆNOST KUPNJE NA KREDIT!! Za više informacija direktan kontakt: LIDIJA MATIJEVIĆ 095 3721 999 U mirnom i zelenom okruženju prodaje se prostran stan na prvom katu zgrade sa desetak stanova . Ispred stambene zgrade nalazi se predivno dvorište....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 270.000 € na 249.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 249.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 270.000 €
11.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom dijelu Petruševca, idealna za obiteljski život s mogućnošću uređenja dodatnog stambenog prostora. Kuća se sastoji od prizemlja koje je odmah useljivo te kata u roh-bau izvedbi, što budućem vlasniku pruža priliku da prostor uredi prema vlastitim....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 249.900 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 249.900 €, 192,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 270.000 €
02.05.2026 - 249.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? NOVI PETRUŠEVEC ? ODLIČNA PRILIKA Prodaje se potpuno legalna i kvalitetno građena kuća u mirnom dijelu Novog Petruševca, idealna za obiteljski život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije etaže: *Prizemlje (neto 91,28 m²) ? useljivo - 3-sobni stan - kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 279.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 279.000 €, 285,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 249.000 €
16.04.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u blizini Radničke ceste na 1700 m² zemljišta, uređena kao manja zgrada sa zasebnim ulazima po etažama. Sastoji se od 3 etaže po 95 m²: 2 potpuno uređena stana, 3. etaža roh-bau sa stolarijom. Kuća ima PVC stolariju, fasadu, centralno grijanje te grijanje i hlađenje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • petruševec što jeftinije (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr