• GoHome Professional
novogradnja pakoštane atraktivno - GoHome
  • novogradnja pakoštane atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pakoštane atraktivno

  • Za upit "novogradnja pakoštane atraktivno" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.695 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 273.000 €, 70,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, PAKOŠTANE - Moderan stan 70 m u novogradnji, 100 m od mora! U ponudi je prostran i moderan stan površine 70 m, smješten na 1. katu nove zgrade (blok B) u mirnom dijelu Pakoštana, okružen borovom šumom i udaljen svega 100 metara od mora. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, PAKOŠTANE - Moderan stan 70 m u novogradnji, 100 m od mora! U ponudi je prostran i moderan stan površine 70 m, smješten u prizemlju nove zgrade (blok B) u mirnom dijelu Pakoštana, okružen borovom šumom i udaljen svega 100 metara od mora. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 695.000 €, 149,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Samo 4 atraktivna stana u predprodaji u novogradnja prvi red do mora i prekrasne plaze. S2 stan se proteže na dvije etaže, na 1.katu su dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i terasa, dok su na 2.katu dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, WC i terasa - Mirna i jedinstvena lokacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pakoštane atraktivno'
278.726 €
278.726 €
259.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 273.000 €, 70,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PAKOŠTANE - Moderan stan 70 m² u novogradnji, 100 m od mora! U ponudi je prostran i moderan stan površine 70 m², smješten na 1. katu nove zgrade (blok B) u mirnom dijelu Pakoštana, okružen borovom šumom i udaljen svega 100 metara od mora. Ova nekretnina predstavlja savršen....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 389.322 €, 111,23 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na drugom katu. Apartman S6 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 111,23 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 319.830 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman u prizemlju. Apartman S2 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 91,38 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S4 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 88,47 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.608 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S3 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 91,60 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 404.958 €, 115,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na drugom katu. Apartman S5 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 115,70 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 389.322 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,47 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 404.958 €, 115,70 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 319.830 €, 91,38 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 320.608 €, 91,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more