• GoHome Professional
novogradnja pakoštane 1.kat 80 m2 - GoHome
  • novogradnja pakoštane 1.kat 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pakoštane 1.kat 80 m2

  • Za upit "novogradnja pakoštane 1.kat 80 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.761 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvosoban stan koji se nalazi na prvom katu moderne novogradnje u centru Pakoštana. Stan stambene površine 66 m2 sastoji se od: hodnika, ,,open space" kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije kupaonice i dvije spavaće sobe, s pripadcima vanjskom natkrivenom terasom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.000 €, 75,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan BS3 (73,96 m2) na prvom katu manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom, neto korisna....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 259.999 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je dvosoban stan na prvom katu moderne novogradnje u samom centru Pakoštana, na mirnoj lokaciji, 300 m od mora i plaže. Nekretnina je idealna za stanovanje, odmor ili investiciju. Stan ima stambenu površinu 66 m², a sastoji se od hodnika, open space kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pakoštane 1.kat 80 m2'
269.999 €
260.400 €
269.999 €
  Apartman, PAKOŠTANE, 245.000 €, 75,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 77,50 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva stana u Pakoštanima na prvom katu luksuzne stambene zgrade, ukupne površine 77,50m2 i 74,05 m2. Stanovi se sastoje od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice i natkrivene terase, te su trostrano orijentirani. Posebnost ove....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 77,27 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S3 na prvom katu novogradnje ukupne neto površine 77,27 m², okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 308.000 €, 77,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA! A1 Moderan stan s dvije spavaće sobe ? samo 140 m od plaže U mirnom dijelu Draga, u manjoj stambenoj zgradi moderne novogradnje, prodaje se stan A1 na prvom katu. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, dvije udobne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.976 €, 75,69 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S3 se nalazi na prvom katu.Stanu pripada i 1 parkirno mjesto. OPREMA i NAČIN gradnje objekta: ? zgrada je građena po zahtjevima protupotresne konstrukcije s horizontalnim i vertikalnim serklažama i armirano betonskom međukatnom pločom debljine 20 cm ? energetski certifikat je....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo stan površine 74 m² smješten na prvom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u mirnom naselju Pakoštane. Ovaj 1,5-sobni stan (1S+DB) izgrađen je 2025. godine te se nalazi u drugoj građevinskoj fazi, što ga čini izvrsnom prilikom za one koji traže moderan dom s naglaskom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,43 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S4 na prvom katu novogradnje ukupne neto površine 73,43 m², okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,25 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se apartmani u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata na kojima je šest apartmana. PRIZEMLJE STAN S1 (kuhinja + blagovaonica + dnevni boravak, hodnik, dvije spavaće sobe, kupaonica, nenatkrivena terasa, vrt, parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja, 1. i 2. kata na kojima je 6 apartmana. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE S1 (kuhinja + blagovaonica + dnevni boravak, hodnik, 2 spavaće sobe, kupaonica, nenatkrivena terasa, vrt, parkirno....