novogradnja marinići prizemlje - GoHome
  • novogradnja marinići prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja marinići prizemlje

  • Za upit "novogradnja marinići prizemlje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.499 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINIĆI, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo komforan dvosobni stan u novogradnji površine 85 m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone i terase. Podno grijanje u čitavom stanu. Klima uređaji. Stanu će pripadati 2 parkirna mjesta....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 329.000 €, 84,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se funkcionalni stanovi u modernoj novogradnji Zgrada je projektirana prema najvišim standardima energetske učinkovitosti. Ključne karakteristike: Površina: 84 m² (2S+DB) ili (3s+db) s vrtom 100 m2 i terasom 50m2 do stana i vinskim podrumom/teretanom ili wellnesom od 40m2....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 259.000 €, 80,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo modernu stambenu zgradu s ukupno osam stanova raspoređenih u prizemlju i na tri kata. Svaka stambena jedinica uređena je kao 3S+DB, s ukupnom površinom od 80 m². Funkcionalan raspored obuhvaća: ulazni hodnik kuhinju povezanu s blagovaonicom i dnevnim boravkom tri spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja marinići prizemlje'
343.000 €
294.000 €
310.000 €
  Stan, MARINIĆI, 273.000 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten u stambenoj zgradi s ukupno osam stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata, a svaki stan pažljivo je osmišljen kako bi zadovoljio visoke standarde današnjeg stanovanja. Stan je funkcionalno raspoređen, sastoji se....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 458.000 €, 125,72 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u novogradnji od 125, 72 M2 na Marinićima. Nalazi se na mirnoj lokaciji u kvalitetnoj novogradnji sa 6 stanova s pogledom na more. U prizemlju je ulazni prostor, kuhinja s blagovaonom, dnevni boravak iz kojeg je izlaz na prostranu terasu,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 360.000 €, 105,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, prodajemo stan 3S+DB u prizemlju novogradnje, stan površine 105 m2 s vlastitim spremištem površine 10 m2 i vlastitim parkirnim mjestom,, južne orijentacije. U neposrednoj blizini centra Marinića, na mirnoj lokaciji svega desetak minuta vožnje do centra grada. Vrlo kvalitetna....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna novogradnja smještena na Marinićima, u mirnom i ugodnom okruženju, koja se sastoji od ukupno pet stambenih jedinica. Zgrada je projektirana prema suvremenim standardima gradnje, s posebnim naglaskom na funkcionalan raspored prostorija i obilje prirodnog svjetla....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 208.000 €, 68,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je stan s okućnicom u prizemlju novogradnje. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupaone i prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Komforan, jednosoban stan površine je 55 m2 a pripadaju mu dva parkirna mjesta, okućnica....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 296.000 €, 102,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je stan s okućnicom u prizemlju novogradnje. Sastoji se od hodnika, ostave, dvije spavaće sobe, kupaone i prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Komforan stan površine je 85 m2 a pripadaju mu dva parkirna mjesta,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 310.000 €, 97,00 m2 cca 3200 €/m2