• GoHome Professional
novogradnja makarska vrt barem 80 m2 - GoHome
  • novogradnja makarska vrt barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja makarska vrt barem 80 m2

  • Za upit "novogradnja makarska vrt barem 80 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.857 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 284.724 €, 79,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, dijelu prestižne novogradnje s planiranim završetkom 2026. godine. Ovaj prostrani stan (79.09 m2) u prizemlju spaja moderni dizajn, udobnost i ekskluzivnu lokaciju. S terasom i privatnim vrtom, idealan je za mediteransko opuštanje, stvarajući....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 3S, 87 m2 u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska Na povišenoj lokaciji u mirnom, obiteljskom dijelu Makarske nalazi se stan površine 87,71 m2, smješten u prizemlju zgrade, ali uzdignut iznad garaža, što mu daje više privatnosti, otvorenost i osjećaj visine. Nekoliko stepenica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 88,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u izuzetno traženoj ulici Mate Vladića 1L, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže, teniskih terena i luksuznih hotela. Ova mikrolokacija sve više dobiva na vrijednosti jer nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska vrt barem 80 m2'
295.000 €
295.000 €
269.158 €
  Stan, MAKARSKA, 387.900 €, 86,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

Makarska, trosoban stan južne orijentacije u prizemlju luksuzne novogradnje s pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 86,20 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,10 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje u srcu Makarske - unutar visoko poželjnog kvarta Zelenka. Završetak radova već je u studenom ove godine, što omogućuje uskoro i useljenje.Stan ukupne površine 84,98 m² nudi funkcionalan raspored i ugodan ambijent. Unutrašnji prostor obuhvaća....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 79,10 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je dvosoban stan ukupne površine 79,10 m², smješten u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice, natkrivene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 79,09 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je prostrani dvosoban stan ukupne površine 79,09 m², smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,71 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 3S, 87 m² u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 351.312 €, 90,08 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Novogradnja ? Moderni dvosobni stanovi s vrtom i terasama U ponudi su moderni dvosobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji u Makarskoj. Zgrada je projektirana s naglaskom na funkcionalnost, komfor i suvremeni način stanovanja, a stanovi su idealni za cjelogodišnji boravak,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 77,17 m2 dostupan na prizemlju te stan površine 78,19m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, dio nove gradnje s završetkom 2026. godine. Smješten na prvom katu, ovaj dom od 93.88 m2 spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.666 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, Zelenka, dvosoban stan s vrtom na mirnoj lokaciji u modernoj novogradnji.Prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji na Zelenci. Završetak radova planiran je već za studeni ove godine, pa će novi vlasnici moći useliti bez dugog čekanja.Stan ima ukupno 95,49 m², od čega....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.344 €, 77,17 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan ukupne površine 77,17 m², smješten u prizemlju urbane novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u Makarskoj. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.344 €, 77,17 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Stan S2- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 77.17 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom. Orijentacija jug-istok-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 527.827 €, 99,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, novogradnja s završetkom 2026. godine. Stan od 99.59 m2, u prizemlju, spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je idealna, nadomak centra,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.865 €, 76,45 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, novogradnja (završetak 2026.). Ovaj ekskluzivni stan, 76.45 m2, spaja suvremeni dizajn, vrhunsku kvalitetu i idealnu lokaciju. Prizemlje nudi privatnost i pristupačnost u srcu jednog od najpoželjnijih dalmatinskih gradova.Stan obuhvaća....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 325.940 €, 76,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stan B4 nalazi se u prizemlju, površine je 57,30 m2 s vrtom od 57,40 m2 i terasom od 11,50 m2. Dvosobni je stan sa dvije spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 449.000 €, 136,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASAMA NOVOGRADNJA U ZAPADNOM DIJELU MAKARSKE KOJOJ MOŽETE VJEROVATI ! U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu grada Makarske. Projekt je osmišljen s naglaskom na kvalitetu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 410.000 €, 150,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u prizemlju novoizgrađene zgrade. Stan je idealan za obitelj, a uz veliki dnevni prostor uključuje i privatne vrtove te dvije terase. Osnovne informacije: ? Površina stana (obračunska): 136,10 m² ? Cijena: 408.300 € (3.000 €/m²) ? Lokacija:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me