01 6641 092
Za upit "novogradnja makarska vrt što manje" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 3.842 €/m2
Ograniči pretragu
22.02.2025.,
www.eurovilla.hr
Jednosoban komforan stan na 1. katu, ukupne korisne površine 58,3 m2.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i natkrivene loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto uključeno u cijenu i vrt.Ukupna površina....
10.03.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....
28.05.2025.,
www.njuskalo.hr
Posredujemo pri prodaji jednosobnog stana u novogradnji koji se nalazi u prekrasnoj Makarskoj. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini mora, trgovina i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.Površina stana iznosi 49,18 m2 te se nalazi u prizemlju zgrade, a sastoji se....
16.11.2025.,
www.indomio.hr
Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje, prave rijetkosti na iznimno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Stan A1 je smješten u prizemlju zgrade koja još ima prvi, drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,41m2, a uključuje hodnik, spavaću sobu, prostran....
04.04.2025.,
www.indomio.hr
Makarska, Stan S1- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 62.13 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta,....
25.10.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
U prodaji jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe. Stanu....
21.07.2025.,
www.njuskalo.hr
Na prodaju ? Dvosoban stan u prizemlju, Požare Hills, Makarska U mirnom dijelu Makarske, u sklopu ekskluzivnog novograditeljskog projekta Požare Hills, na adresi Put Požara, prodaje se moderan stan smješten u prizemlju stambene zgrade s ukupno šest stanova. Opis nekretnine: Stan se....
02.03.2026.,
www.crozilla.com
Novogradnja Makarska, 2s stan s vrtom , terasom i pogledom na more blizina centra Stan se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Makarskoj, na odličnoj poziciji iznad magistrale, na pješačkoj udaljenosti od rive i glavne gradske plaže te u neposrednoj blizini škole, trgovina i svakodnevnih....
17.04.2026.,
www.opereta.hr
Novogradnja Makarska, 2s stan s vrtom , terasom i pogledom na more blizina centra .
Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 €
- 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €
18.11.2025.,
www.broker.hr
Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....
16.11.2025.,
www.indomio.hr
Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne novogradnje na izvrsnoj lokaciji u blizini samog centra Makarske, ispod Jadranske magistrale. Riječ je o prizemnom stanu čija je površina 67,79 m2, a zgrada nudi još četiri gornja kata. Stan ima dvije spavaće sobe, kupaonicu, degažman, prostran....
Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 297.430 €
15.05.2026 - 314.426 €
08.03.2026.,
www.indomio.hr
Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m, a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....
10.07.2025.,
www.simicdom.com
Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje na traženoj lokaciji u Makarskoj. Izgradnja ove zgrade je započela te se završetak očekuje krajem 2026. ili početkom 2027. Zgrada se prostire etažama podruma, prizemlja i četirima katovima, a ovaj je stan smješten u prizemlju. Površina mu....
02.03.2026.,
www.indomio.hr
Novogradnja Makarska 96,05 m2, 2s s vrtom i terasom, blizina centra Stan se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Makarskoj, na odličnoj poziciji iznad magistrale, u pješačkoj udaljenosti od rive i glavne gradske plaže te u blizini škole, trgovina i svih ključnih sadržaja. Riječ....
06.03.2026.,
www.indomio.hr
Otkrijte ekskluzivni dvosobni stan u prestižnoj novogradnji u Makarskoj, s planiranim završetkom 2026. godine. Ovaj luksuzni stan, površine 71.94 m2, savršeno spaja modernu arhitekturu s mediteranskim šarmom, nudeći idealan dom za vrhunski životni stil na Jadranu. Visokokvalitetni....
17.04.2026.,
www.opereta.hr
Novogradnja Makarska 96,05 m², 2s s vrtom i terasom, blizina centra .
06.03.2026.,
www.indomio.hr
Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, novogradnja (završetak 2026.). Ovaj ekskluzivni stan, 76.45 m2, spaja suvremeni dizajn, vrhunsku kvalitetu i idealnu lokaciju. Prizemlje nudi privatnost i pristupačnost u srcu jednog od najpoželjnijih dalmatinskih gradova.Stan obuhvaća....
21.11.2025.,
www.realestatecroatia.com
Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stan B4 nalazi se u prizemlju, površine je 57,30 m2 s vrtom od 57,40 m2 i terasom od 11,50 m2. Dvosobni je stan sa dvije spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom, blagovaonom....
04.04.2025.,
www.indomio.hr
Makarska, Stan S2- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 77.17 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-istok-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....
25.10.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
Na prodaju je dvosoban stan ukupne površine 77,17 m², smješten u prizemlju urbane novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u Makarskoj. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni....
21.07.2025.,
www.njuskalo.hr
Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 77,17 m2 dostupan na prizemlju te stan površine 78,19m2 dostupan na prvom katu, a....
06.03.2026.,
www.indomio.hr
Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, dijelu prestižne novogradnje s planiranim završetkom 2026. godine. Ovaj prostrani stan (79.09 m2) u prizemlju spaja moderni dizajn, udobnost i ekskluzivnu lokaciju. S terasom i privatnim vrtom, idealan je za mediteransko opuštanje, stvarajući....
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je prostrani dvosoban stan ukupne površine 79,09 m², smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika,....
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je dvosoban stan ukupne površine 79,10 m², smješten u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice, natkrivene....
04.03.2026.,
www.crozilla.com
Dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje u srcu Makarske - unutar visoko poželjnog kvarta Zelenka. Završetak radova već je u studenom ove godine, što omogućuje uskoro i useljenje.Stan ukupne površine 84,98 m² nudi funkcionalan raspored i ugodan ambijent. Unutrašnji prostor obuhvaća....
27.02.2026.,
www.indomio.hr
Stan 3S, 87 m2 u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska Na povišenoj lokaciji u mirnom, obiteljskom dijelu Makarske nalazi se stan površine 87,71 m2, smješten u prizemlju zgrade, ali uzdignut iznad garaža, što mu daje više privatnosti, otvorenost i osjećaj visine. Nekoliko stepenica....
01.04.2026.,
www.opereta.hr
Stan 3S, 87 m² u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska .
22.05.2026.,
www.njuskalo.hr
U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem u kojem u ponudi imamo trosoban stan sa vrtom. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....
30.03.2026.,
www.crozilla.com
Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u izuzetno traženoj ulici Mate Vladića 1L, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže, teniskih terena i luksuznih hotela. Ova mikrolokacija sve više dobiva na vrijednosti jer nudi rijetku kombinaciju....
04.03.2026.,
www.njuskalo.hr
Makarska ? Novogradnja ? Moderni dvosobni stanovi s vrtom i terasama U ponudi su moderni dvosobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji u Makarskoj. Zgrada je projektirana s naglaskom na funkcionalnost, komfor i suvremeni način stanovanja, a stanovi su idealni za cjelogodišnji boravak,....
29.04.2026.,
www.crozilla.com
NA PRODAJU ? Luksuzan stan s prostranom terasom i pogledom na more | Makarska ? Zelenka Prodaje se moderan, potpuno opremljen stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji Zelenka u Makarskoj. Osnovne karakteristike: - Površina: 70 m² stambenog prostora + terasa od čak 70 m²....
04.03.2026.,
www.crozilla.com
Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, dio nove gradnje s završetkom 2026. godine. Smješten na prvom katu, ovaj dom od 93.88 m2 spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je....
04.03.2026.,
www.crozilla.com
Makarska, Zelenka, dvosoban stan s vrtom na mirnoj lokaciji u modernoj novogradnji.Prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji na Zelenci. Završetak radova planiran je već za studeni ove godine, pa će novi vlasnici moći useliti bez dugog čekanja.Stan ima ukupno 95,49 m², od čega....
04.03.2026.,
www.indomio.hr
Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, novogradnja s završetkom 2026. godine. Stan od 99.59 m2, u prizemlju, spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je idealna, nadomak centra,....
11.02.2026.,
www.indomio.hr
STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASAMA NOVOGRADNJA U ZAPADNOM DIJELU MAKARSKE KOJOJ MOŽETE VJEROVATI ! U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu grada Makarske. Projekt je osmišljen s naglaskom na kvalitetu....
29.12.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u prizemlju novoizgrađene zgrade. Stan je idealan za obitelj, a uz veliki dnevni prostor uključuje i privatne vrtove te dvije terase. Osnovne informacije: ? Površina stana (obračunska): 136,10 m² ? Cijena: 408.300 € (3.000 €/m²) ? Lokacija:....
10.05.2026.,
www.indomio.hr
28.11.2025.,
www.indomio.hr
Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi u prekrasnoj Makarskoj. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini mora, trgovina i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.Površina stana iznosi 74,66 m2 te se nalazi u prizemlju zgrade, a sastoji se od....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr