• GoHome Professional
novogradnja makarska terasa 80 m2 - GoHome
  • novogradnja makarska terasa 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja makarska terasa 80 m2

  • Za upit "novogradnja makarska terasa 80 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.751 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 297.500 €, 82,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, dvosoban stan na trećoj etaži moderne novogradnje - useljivo odmah.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i terase. Podna površina stana iznosi 82,23 m2, dok je površina terase 9,40 m2. U cijenu je uključeno jedno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.865 €, 76,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, novogradnja (završetak 2026.). Ovaj ekskluzivni stan, 76.45 m2, spaja suvremeni dizajn, vrhunsku kvalitetu i idealnu lokaciju. Prizemlje nudi privatnost i pristupačnost u srcu jednog od najpoželjnijih dalmatinskih gradova.Stan obuhvaća....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje u srcu Makarske - unutar visoko poželjnog kvarta Zelenka. Završetak radova već je u studenom ove godine, što omogućuje uskoro i useljenje.Stan ukupne površine 84,98 m² nudi funkcionalan raspored i ugodan ambijent. Unutrašnji prostor obuhvaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska terasa 80 m2'
360.000 €
360.000 €
284.724 €
  Stan, MAKARSKA, Centar, 365.000 €, 80,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Centar ? Moderan dvosobni stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je novi, moderno opremljen dvosobni stan smješten u samom centru Makarske, na trećem katu manjeg novosagrađenog stambenog objekta s liftom. Stan ukupne površine 66,26 m² funkcionalno je raspoređen i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 311.805 €, 79,95 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Zelenka - na prodaju dvosoban stan s južno orijentiranom terasomU prodaji je dvosoban stan u modernoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Zelenci. Završetak radova predviđen je već za studeni ove godine, pa će novi vlasnici moći useliti bez dugog čekanja.Stan ukupne površine....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.500 €, 79,69 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje - useljivo.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i velike terase. Površina zatvorenog prostora iznosi 69,48 m2, dok je površina terase dodatnih 20,41 m2.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 262.680 €, 79,60 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novoj zgradi u zapadnom dijelu Makarske. Zgrada se sastoji od prizemlja i 3 kata. Uz stan je moguće kupiti i garažno mjesto i ostavu. STANOVI: PRIZEMLJE stan S1 .. 136,10 m2 .. 449.000,00 eur Prostrani stan ukupne korisne površine....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 269.148 € na 300.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 81,59 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 298.146 €
28.02.2026 - 277.300 €
07.03.2026 - 269.148 €
11.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten u zapadnom dijelu grada u uskoro useljivoj zgradi sa liftom. Zgrada će se sastojati od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Stan je površine 81,56m2 i dostupan na prizemlju. Stanovi će se sastojati....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 301.000 €, 76,82 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA CENTAR - NOVOGRADNJA DVOSOBNI STANOVI U samom središtu grada nalaze se atraktivni dvosobni stanovi, smješteni na traženoj i izuzetno mirnoj lokaciji idealnoj za suvremen način života. Stanovi su udaljeni svega 2-3 minute lagane šetnje od rive i u blizini se nalaze osnovna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 325.940 €, 76,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja u centru Makarske. Moderni novi stanovi s velikim staklenim stijenkama bogati su prirodnim svjetlom. Stan B4 nalazi se u prizemlju, površine je 57,30 m2 s vrtom od 57,40 m2 i terasom od 11,50 m2. Dvosobni je stan sa dvije spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 79,10 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je dvosoban stan ukupne površine 79,10 m², smješten u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice, natkrivene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 79,09 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je prostrani dvosoban stan ukupne površine 79,09 m², smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,98 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Makarska Prodaje se trosoban stan površine 84,98 m2 u prizemlju novoizgrađene zgrade s liftom, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od open space prostora koji obuhvaća dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, kupaonice, dvije spavaće sobe te natkrivene terase i vrta.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.376 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosobni stanovi u novogradnji s liftom u zapadnom dijelu Makarske. Stanovi A4, A10 i A12 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu zgrade, površine 74,51 m2 a sastoje se od dvije spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka s blagovaonom, dvije kupaonice i južno orijentirane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €, 74,60 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m², smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 270.800 €, 87,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima 87 m² stambene površine i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m, smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 3S, 87 m2 u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska Na povišenoj lokaciji u mirnom, obiteljskom dijelu Makarske nalazi se stan površine 87,71 m2, smješten u prizemlju zgrade, ali uzdignut iznad garaža, što mu daje više privatnosti, otvorenost i osjećaj visine. Nekoliko stepenica....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 243.600 € na 261.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 243.600 €
06.05.2026 - 261.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S1Z u zgradi s ukupno 6 stanova, na 3. katu od 3. Stan je površine zatvorenog dijela 67,10 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom - kuhinjom, - hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,71 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 3S, 87 m² u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com