• GoHome Professional
novogradnja makarska 90 m2 vrt - GoHome
  • novogradnja makarska 90 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja makarska 90 m2 vrt

  • Za upit "novogradnja makarska 90 m2 vrt" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.712 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, dio nove gradnje s završetkom 2026. godine. Smješten na prvom katu, ovaj dom od 93.88 m2 spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 3S, 87 m2 u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska Na povišenoj lokaciji u mirnom, obiteljskom dijelu Makarske nalazi se stan površine 87,71 m2, smješten u prizemlju zgrade, ali uzdignut iznad garaža, što mu daje više privatnosti, otvorenost i osjećaj visine. Nekoliko stepenica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.900 €, 86,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije u prizemlju luksuzne novogradnje s pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 86,20 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,10 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska 90 m2 vrt'
324.666 €
324.666 €
297.430 €
  Stan, MAKARSKA, 351.312 €, 90,08 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Novogradnja ? Moderni dvosobni stanovi s vrtom i terasama U ponudi su moderni dvosobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji u Makarskoj. Zgrada je projektirana s naglaskom na funkcionalnost, komfor i suvremeni način stanovanja, a stanovi su idealni za cjelogodišnji boravak,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 295.000 €, 91,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU ? Luksuzan stan s prostranom terasom i pogledom na more | Makarska ? Zelenka Prodaje se moderan, potpuno opremljen stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji Zelenka u Makarskoj. Osnovne karakteristike: - Površina: 70 m² stambenog prostora + terasa od čak 70 m²....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 88,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u izuzetno traženoj ulici Mate Vladića 1L, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže, teniskih terena i luksuznih hotela. Ova mikrolokacija sve više dobiva na vrijednosti jer nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 269.158 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem u kojem u ponudi imamo trosoban stan sa vrtom. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,71 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 3S, 87 m² u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com