• GoHome Professional
novogradnja makarska 60 m2 prizemlje - GoHome
  • novogradnja makarska 60 m2 prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja makarska 60 m2 prizemlje

  • Za upit "novogradnja makarska 60 m2 prizemlje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.946 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 201.500 €, 62,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Imamo u ponudi jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, Stan S1- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 62.13 m2., položen na prizemlju stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.092 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u novogradnji koji je smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini samog centra Makarske, ispod magistrale. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja još ima prizemlje te drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,97 m2 i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska 60 m2 prizemlje'
285.000 €
285.000 €
202.072 €
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 60,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U zapadnom dijelu Makarske prodaje se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Stan se nalazi na četvrtom katu moderne stambene zgrade s liftom, koja ima ukupno 34 stana. Čine ju dvije podrumske etaže s garažama, prizemlje i četiri kata. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.000 €, 61,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U zapadnom dijelu Makarske nalazi se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Smješten je u modernoj zgradi s liftom koja ima ukupno 34 stana, dvije etaže garaže, prizemlje i četiri kata. Stan se nalazi na četvrtom katu i ima ukupnu površinu od 61,96....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.000 €, 62,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan površine 62 m², smješten u prizemlju novogradnje s ukupno četiri kata u Makarskoj. Ova nekretnina izgrađena je 2025. godine i nudi idealnu kombinaciju suvremene udobnosti i mirnog okruženja. Stan je 1,5-sobni, sastoji se od jedne spavaće sobe i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S1 nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od jedne spavaće sobe, predsoblja, kupaonice, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te terase na tlu. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe. Stanu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su JEDNOSOBNI stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 62,13m2 dostupan na prizemlju te stan površine 52,95m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Makarska Centar !! 57m2, visoko prizemlje, izuzetno moderna zgrada. Jedna spavaća soba. Pogled na more. Aluminijske troslojne staklene stijenke,keramika prve klase,u dnevnom boravku visoko kvalitetan parket. Zgrada ima lift, iz garaže direktno u stan. Podzemna garaža.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 184.768 €, 57,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji jednosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u prekrasnoj Makarsakoj.Stan se nalazi u prizemlju zgrade, a sadrži open space prostor površine 26,98m2 koji obuhvaća dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu s izlazom na loggiu površine 3,07m2....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 63,44 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

A2 U ponudi nudimo atraktivnu novogradnju na odličnoj lokaciji u Makarskoj. Zgrada se sastoji od suterena (gdje su smještena garaža i glavni ulaz s liftom), prizemlja i 3 kata. Zgrada ima i dva bočna ulaza (stepeništa) koja vode do svakog stana. Stan A2 smješten je u prizemlju, ukupne....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 56,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U središtu primorskog gradića Makarska, koji se smjestio na najljepšem dijelu jadranske obale, u podnožju impresivne planine Biokovo koja ovaj grad štiti od nepovoljnih vremenskih prilika veći dio godine, donosimo Vam inovativni projekt novogradnje na izvanrednoj lokaciji s koje se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 293.332 €, 56,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje, prave rijetkosti na iznimno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Stan A1 je smješten u prizemlju zgrade koja još ima prvi, drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,41m2, a uključuje hodnik, spavaću sobu, prostran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 64,58 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade sa liftom i osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.550 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit ! Prodaje se prekrasan stan u mirnom i sigurnom dijelu Makarske, idealan kako za ugodan obiteljski život, tako i kao izvrsna investicijska prilika. Smješten izvan gradske buke, a opet u blizini svih važnih sadržaja, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!