• GoHome Professional
novogradnja makarska 1.kat do 70 m2 - GoHome
  • novogradnja makarska 1.kat do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja makarska 1.kat do 70 m2

  • Za upit "novogradnja makarska 1.kat do 70 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.986 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.000 €, 71,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska ? Veliko Brdo | Novogradnja ? Dvosoban stan 71 m² (1. kat) Na prodaju je stan S2 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a ukupno ima šest stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska 1.kat do 70 m2'
344.880 €
228.000 €
233.065 €
  Stan, MAKARSKA, 407.600 €, 67,94 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 222.000 €, 67,36 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prostranog dvosobnog stana u novogradnji gdje izgradnja upravo kreće. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja još ima prizemlje te drugi i treći kat. Površina stana je 67,36m2, a sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 216.280 €, 67,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započela je izgradnja moderne višestambene zgrade na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada, samo 400 metara od glavnog trga. Zgrada nudi spektakularan pogled na more i Makarsku te osigurava vrhunsku kvalitetu stanovanja. U ponudi su dvospani stanovi veličine od 67 m² do 74 m²,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.700 €, 67,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u sirem centru grada (ispod magistrale) se nalazi ova novogradnja. Zgrada se sastoji od suterena, prizemlja i 3 kata. U suterenu zgrade su smještene garaže i garažna mjesta, a oko zgrade parking prostor. Ovaj stan se nalazi na prvom katu zgrade (u naravi drugi). stan se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 67,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma Erceg Immobilia stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina. NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u višestambenoj zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada. Dostupni su stanovi ukupne površine 67,59m2 smješteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 64,58 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade sa liftom i osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 276.360 €, 64,44 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski projektiran dvosoban stan oznake S3, smješten na prvoj etaži moderne stambene zgrade u izgradnji u mirnom dijelu Makarske. Stan spaja prostranost, kvalitetu i funkcionalnost ? rijetkost na jednoj od rijetko dostupnih lokacija, idealno za obiteljski život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 234.300 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem. U ponudi imamo dvosoban stan na prvom katu. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 227.424 €, 71,07 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u manjem stambenom objektu sa liftom koji je u završnoj fazi gradnje u zapadnom dijelu grada sa pogledom na more. Raspoloživi su DVOSOBNI STANOVI površine 87m2 i 71m2 dostupni na visokom prizemlju, prvom i trećem katu, a sastoje se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su JEDNOSOBNI stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 62,13m2 dostupan na prizemlju te stan površine 52,95m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 344.880 €, 71,85 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji upravo završenog stana u novogradnji vrhunske kvalitete koja zajedno sa susjednim zgradama čini jedinstven kompleks s pratećim sadržajima (bazeni, igraonice, bar?). Stan je smješten na prvom katu i ima neto površinu od 71,85m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan jednosobni stan površine skoro 60 m² smješten je na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog ulaza, udobne spavaće sobe, funkcionalne kupaonice, kuhinje te svijetlog dnevnog boravka s izlazom na balkon. Idealan je za parove ili male obitelji koje traže praktičan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.092 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u novogradnji koji je smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini samog centra Makarske, ispod magistrale. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja još ima prizemlje te drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,97 m2 i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 53,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na prodaju, površine 53 m², nalazi se na prvom katu novogradnje s ukupno četiri kata, smješten u Makarskoj. Ovaj moderno projektiran 1,5-sobni stan izgrađen je 2025. godine, te predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže nekretninu na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Pozicija....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 53,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S3 nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od jedne spavaće sobe, predsoblja, kupaonice, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te loggie. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto i ostava....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S3- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 52.95 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na 1. katu, Požare Hills, Makarska U mirnom dijelu Makarske, unutar ekskluzivnog projekta Požare Hills, na adresi Put Požara, prodaje se dvosoban stan smješten na prvom katu moderne stambene zgrade s ukupno šest stanova. Opis nekretnine: Stan se prostire na funkcionalno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina stana iznosi 52,64 m, a u cijenu su uključeni vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m² ? savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Makarska 2s stan 82,60 m s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen dvosobni stan koji pruža osjećaj lakoće, svjetla i ugodnog svakodnevnog života.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderni jednosobni stan u Makarskoj 45,64 m, novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m, smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog dizajna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €, 74,60 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,61 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska ? Dvosobni stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Novogradnja Makarska ? 2s stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 301.000 €, 76,82 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA CENTAR - NOVOGRADNJA DVOSOBNI STANOVI U samom središtu grada nalaze se atraktivni dvosobni stanovi, smješteni na traženoj i izuzetno mirnoj lokaciji idealnoj za suvremen način života. Stanovi su udaljeni svega 2-3 minute lagane šetnje od rive i u blizini se nalaze osnovna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 76,96 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj U ponudi je prostrani dvosobni stan površine 76,96 m², smješten na prvom katu moderne stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, dvije udobne spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice te natkrivene....