- novogradnja kršan što manje

  • Za upit "novogradnja kršan što manje" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.707 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRŠAN, 169.000 €, 38,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam impresivan stan smješten u Plomin Luci, prvom redu do mora, s čarobnim panoramskim pogledom na more i okolni krajolik. Stan se nalazi na 2. katu moderne novogradnje, ukupne površine 38,80 m², te je idealan za one koji traže spoj luksuza, udobnosti i vrhunske lokacije.....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je elegantan i svijetao stan površine 49,29 m², smješten na 1. katu moderne zgrade u Plomin Luci. Ova nekretnina savršeno spaja luksuzan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju uz samo more. Glavne značajke: Dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom Velika natkrivena....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 190.000 €, 49,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Labin, okolica, dvosobni stan u novogradnji, 1. red do mora. Prodajemo dvosobni stan na prvom katu novogradnje na istočnoj obali Istre, stan se nalazi u prvom redu do mora, od prve plaže udaljen je svega 100 metara. Stan se prodaje potpuno namješten, spreman za useljenje. Ukupne je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja kršan što manje'
750.000 €
750.000 €
299.000 €
  Apartman, KRŠAN, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PLOMIN LUKA - Apartman prvi red do mora Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje stambene zgrade sagrađene 2023. godine, smješten svega 10 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, a istovremeno u neposrednoj blizini restorana, trgovina....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 594.000 €, 110,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan na 2. katu novogradnje s panoramskim pogledom na more Istra Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Istri, smješten je ovaj ekskluzivni stan u na 2. katu novogradnje od samo dva kata, udaljen svega 500 metara od mora i 30 minuta vožnje od Opatije. Okružen netaknutom....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 594.000 €, 110,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.000 €, 112,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Ova moderna vila s bazenom, novogradnja iz 2024. godine locirana je u zelenoj oazi, okružena maslinicima te donosi balans modernosti i divne lokacije a idealna je za miran obiteljski život, luksuzan odmor ili pak kao sigurna investicija u turističke svrhe. Ukupne neto stambene površine....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 526.500 €, 117,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzan stan na 1 katu novogradnje s panoramskim pogledom na more Istra Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Istri, smješten je ovaj ekskluzivni stan u na 1. katu novogradnje od samo dva kata, udaljen svega 500 metara od mora i 30 minuta vožnje od Opatije. Okružen netaknutom....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 526.500 €, 117,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 432.000 €, 120,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzan stan u prizemlju novogradnje s panoramskim pogledom na more Istra Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Istri, smješten je ovaj ekskluzivni stan u prizemlju novogradnje od samo dva kata, udaljen svega 500 metara od mora i 30 minuta vožnje od Opatije. Okružen netaknutom....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 432.000 €, 120,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 399.000 €, 130,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kršan ? Savršeno mjesto za miran život i odmor Smješten u srcu Istre, Kršan je šarmantno naselje koje spaja povijesnu baštinu i netaknutu prirodu. Njegova prednost je mirno okruženje, idealno za opuštanje i bijeg od gradske vreve, a istovremeno je odlično povezan s obližnjim gradovima....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 310.000 €, 131,25 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom, zelenilom okruženom istarskom mjestu nedaleko Kršana, gradit će se moderna prizemnica s bazenom, idealne za miran obiteljski život, odmor ili za turističku djelatnost. Smještena na parceli od 892m², ova nekretnine nudi sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u Istri.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.500 €, 137,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kršan, moderna prizemnica s bazenom, u završnoj fazi uređenja. U 137m2 stambene površine smještene su tri spavaće sobe sa kupaonicama, open space prostor u kojem je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, toalet i veće spremište. Kuća se prodaje bez namještaja i svatko može unutarnje....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 485.000 €, 180,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom u izgradnji, smještena u Kršanu, ukupne stambene površine 180 m², koja se proteže na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat. Vila se nalazi na uređenoj okućnici površine 638 m², pružajući privatnost i prostor za uživanje na otvorenom. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 780.000 €, 218,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu priliku u mirnom okruženju grada Labina, samo nekoliko minuta vožnje do prve plaže. Prodaje se moderno uređena samostojeća vila ukupne stambene površine 218 m², smještena na uređenoj i potpuno ograđenoj parceli od 600 m². Ova novogradnja spaja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com