• GoHome Professional
novogradnja kanfanar do 80 m2 - GoHome
  • novogradnja kanfanar do 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja kanfanar do 80 m2

  • Za upit "novogradnja kanfanar do 80 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.614 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • terasa
    • 2.kat
    • bazen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KANFANAR, 290.500 €, 73,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu Sošići, nedaleko od Rovinja - jedne od najpoželjnijih i najtraženijih destinacija u Istri - smjestio se ovaj moderan stan na prvom katu kvalitetne novogradnje čiji je završetak planiran u lipnju 2026. Smješten u oazi mira okruženoj prirodom, stan predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 67 m², s dodatnom terasom od 12 m². Ova nekretnina nalazi se na mirnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škole, vrtića, javnog....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 259.400 €, 66,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja kanfanar do 80 m2'
195.000 €
195.000 €
230.000 €
  Apartman, KANFANAR, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ekskluzivni stan u prizemlju u kvalitetnoj novogradnji ? površine 81 m², s dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom spojenim s kuhinjom i modernom kupaonicom. Ovaj stan pruža izniman komfor zahvaljujući podnom grijanju u cijelom....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 290.500 €, 74,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, ROVINJSKO SELO - Stan na prvom katu u novogradnji U mirnom naselju u okolici Rovinja, na idealnoj lokaciji udaljenoj samo 9 km od mora i centra grada, nalazi se ovaj moderni stan u novoizgrađenoj zgradi. Mjesto je okruženo prirodom, a susjedstvo je uredno i mirno, što ga čini....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 291.000 €, 74,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, ROVINJ - Kvalitetan stan na 1. katu . Novogradnja! Malo istarsko naselje smješteno u neposrednoj blizini Rovinja, idealno za one koji traže ravnotežu između opuštenog života u prirodi i blizine urbanih sadržaja. Okruženo zelenilom, maslinicima i šumama, mjesto odiše autentičnim....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 260.500 €, 66,50 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom mjestu Sošići, nedaleko od Rovinja - jedne od najpoželjnijih i najtraženijih destinacija u Istri - smjestio se ovaj moderan stan u prizemlju kvalitetne novogradnje čiji je završetak planiran u lipnju 2026. Smješten u oazi mira okruženoj prirodom, stan predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 225.000 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rovinj, okolica (Putini), prodaje se, dovsoban stan s vrtom, u novogradnji Na samo 10 minuta vožnje od Rovinja, u naselju Putini, prodaje se dvosoban stan površine 60 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 260.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 260.000 €, 65,70 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 225.000 €
28.02.2026 - 250.000 €
07.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju novogradnje. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i terase. Stambena površina je 58 m2, a terasa je 11 m2. Trenutno je u roh bau fazi. Planirana završna izvedba uključuje....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 180.500 €, 62,23 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U SPATIUMU, u ponudi imamo atraktivan stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stambene jedinice, smještene u neposrednoj blizini centra Kanfanara. Stan oznake "A2" nalazi se u prizemlju s vrtom (30 m²) te ima ukupnu neto površinu od 63,23 m² (s koeficijentima).....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostran stan smješten na prvom katu moderne novogradnje, ukupne površine 83 m², s dodatnom terasom od čak 17 m². Stan se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kanfanar - stan u prizemlju novogradnje U Kanfanaru, gradu koji je poznat po očuvanju istarske tradicije, nalazi se zgrada u izgradnji koja broji sveukupno 5 stanova, te je njezin završetak predviđen krajem 2024-e godine. Smještena je u mirnoj ulici nedaleko centra mjesta sa svim....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 229.300 €, 58,32 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 292.000 €, 84,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rovinj, okolica (Putini), prodaje se, trosoban stan na prvom katu, u novogradnji Na samo 10 minuta vožnje od Rovinja, u naselju Putini, prodaje se trosoban stan površine 78 m2. Stan se nalazi na prvom, ujedno i zadnjem, katu zgrade i sastoji se od tri spavaće sobe, kupaonice, dnevnog....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 292.000 €, 84,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rovinj, okolica (Putini), prodaje se, prizemni trosoban stan s vrtom, u novogradnji Na samo 10 minuta vožnje od Rovinja, u naselju Putini, prodaje se trosoban stan površine 78 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 292.000 € na 330.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 330.000 €, 84,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 292.000 €
07.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 292.000 € na 330.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 330.000 €, 84,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 292.000 €
07.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar! Zgrada sa ukupno 8 stanova, sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat. Stan A2, 83.54 m2, nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od sljedećih prostorija: dnevni boravak + kuhinja, hodnik, izba, wc, kupaonica, dvije sobe, natkrivena....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 449.000 €, 88,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom istarskom naselju Matohanci, nedaleko od grada Rovinja, u izgradnji su 3 vile koje spajaju suvremeni luksuz s autentičnim duhom Istre. Ova samostojeća novogradnja, čiji je završetak planiran za 07/2027. godinu, osmišljena je kao skladna kombinacija modernog dizajna i tradicionalnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!