• GoHome Professional
novogradnja jasenice 80 m2 do 3500 eura/m2 - GoHome
  • novogradnja jasenice 80 m2 do 3500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja jasenice 80 m2 do 3500 eura/m2

  • Za upit "novogradnja jasenice 80 m2 do 3500 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.454 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • 1.kat
    • prizemlje
    • moderan
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 275.000 €, 81,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S4 SAMO 20 M OD MORA Rijetka prilika stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Savršen za one koji cijene mir, udobnost i more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke: - Stambena površina 70,29 m - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA, MASLENICA APARTMAN S POGLEDOM NA MORE Na prodaju moderan apartman u novogradnji, smješten na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u Maslenici, s odličnom povezanošću s centrom mjesta i svim sadržajima potrebnima za ugodan svakodnevni život. Apartman se nalazi na prvom katu stambene....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja jasenice 80 m2 do 3500 eura/m2'
243.970 €
243.970 €
256.000 €
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 87,78 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Stan na 1. katu s pogledom na more Stan se nalazi u mjestu Rovanjska kraj Zadra, svega 50 metara od mora, u mirnom i uređenom okruženju koje pruža privatnost, osunčanost i otvoren pogled na more. Smješten je na 1. katu novogradnje ,s ukupno tri stana,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 279.000 €, 81,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S3 UZ SAMO MORE Rijetka prilika: stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže! Idealna opcija za one koji cijene mir, more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke - Stambena površina: 70,29 m - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 81,84 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MASLENICA ? EKSKLUZIVAN STAN S4 SAMO 20 M OD MORA Rijetka prilika ? stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Savršen za one koji cijene mir, udobnost i more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke: - Stambena površina ? 70,29 m² - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 244.000 €, 75,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 75 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 269.000 €, 75,20 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu Rovanjske, u novoj kvalitetnoj stambenoj zgradi s ukupno dvije stambene jedinice, prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju.Stan se nalazi u novogradnji iz 2025. godine, zgrada ima pravomoćnu uporabnu dozvolu i visoki energetski razred A+, što osigurava....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 81,84 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MASLENICA ? EKSKLUZIVAN STAN S VRTOM UZ SAMO MORE Rijetka prilika ? stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Idealna opcija za one koji cijene mir, more doslovno ispred kuće i udobnost vlastitog vrta. Osnovne značajke: - Stambena površina ? 70,29 m² - Prostrani....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.500 €, 76,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 76 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 299.000 €, 81,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji u drugom redu od mora u Rovanjskoj, svega nekoliko koraka od uređene plaže. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za miran život uz more, ali i kao investiciju za turistički najam. Stan ima 81 m² stambene površine te....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 81,84 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MASLENICA ? EKSKLUZIVNI PENTHOUSE S5 S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE Jedinstvena prilika za ljubitelje Jadrana! Prodaje se penthouse na drugom katu moderne novogradnje, udaljen svega 20 m od mora, u mirnom dijelu Maslenice. Ovaj stan spaja vrhunsku kvalitetu gradnje i nezaboravne poglede....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 81,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

JASENICE, ROVANJSKA - Prostrani stan sa pogedom na more Buđenje uz pogled na more može postati vaša svakodnevica. Ovaj moderan stan od 81 m² u kvalitetnoj novogradnji nalazi se u Rovanjskoj, mirnom mjestu kraj Zadra, smještenom između Jadranskog mora i planine Velebit. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 310.000 €, 81,84 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!