• GoHome Professional
novogradnja jasenice 80 m2 - GoHome
  • novogradnja jasenice 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja jasenice 80 m2

  • Za upit "novogradnja jasenice 80 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.553 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • ekskluzivan
    • 1.kat
    • park
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 305.000 €, 81,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVNI PENTHOUSE S5 S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE Jedinstvena prilika za ljubitelje Jadrana! Prodaje se penthouse na drugom katu moderne novogradnje, udaljen svega 20 m od mora, u mirnom dijelu Maslenice. Ovaj stan spaja vrhunsku kvalitetu gradnje i nezaboravne poglede....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 310.000 €, 81,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S VRTOM UZ SAMO MORE Rijetka prilika stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Idealna opcija za one koji cijene mir, more doslovno ispred kuće i udobnost vlastitog vrta. Osnovne značajke: - Stambena površina 70,29 m - Prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 279.000 €, 81,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S3 UZ SAMO MORE Rijetka prilika: stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže! Idealna opcija za one koji cijene mir, more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke - Stambena površina: 70,29 m - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja jasenice 80 m2'
335.000 €
295.000 €
325.480 €
  Stan, JASENICE, 256.000 €, 80,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Rovanjska moderna stambena zgrada s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi u prizemlju te raspolaže neto korisnom površinom od 80 m², uz pripadajući vrt površine....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 81,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S4 SAMO 20 M OD MORA Rijetka prilika stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Savršen za one koji cijene mir, udobnost i more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke: - Stambena površina 70,29 m - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 81,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

JASENICE, ROVANJSKA - Prostrani stan sa pogedom na more Buđenje uz pogled na more može postati vaša svakodnevica. Ovaj moderan stan od 81 m² u kvalitetnoj novogradnji nalazi se u Rovanjskoj, mirnom mjestu kraj Zadra, smještenom između Jadranskog mora i planine Velebit. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 335.000 €, 81,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u novogradnji u Rovanjskoj ? more na 70 koraka, pogled koji ostaje u sjećanju Na samom ulazu u Velebitski kanal, gdje se planina susreće s morem, u mirnoj i sunčanoj Rovanjskoj, gradi se potpuno nova stambena zgrada čiji će stanovi biti spremni za useljenje do lipnja 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 299.000 €, 81,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji u drugom redu od mora u Rovanjskoj, svega nekoliko koraka od uređene plaže. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za miran život uz more, ali i kao investiciju za turistički najam. Stan ima 81 m² stambene površine te....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 321.000 €, 81,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan apartman površine 81 m² smješten u mirnom dijelu Rovanjske, u zgradi s ukupno samo tri stambene jedinice, što osigurava privatnost i mir. Apartman se nalazi svega 50 metara od uređene plaže okružene borovom šumom. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA, MASLENICA APARTMAN S POGLEDOM NA MORE Na prodaju moderan apartman u novogradnji, smješten na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u Maslenici, s odličnom povezanošću s centrom mjesta i svim sadržajima potrebnima za ugodan svakodnevni život. Apartman se nalazi na prvom katu stambene....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, JASENICE, 243.970 €, 78,70 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Maslenica, prekrasan stan na prvom katu moderne novogradnje, udaljen svega 200 metara od mora. Lokacija je idealna za miran obiteljski život ili turistički najam.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a, te prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 243.970 €, 78,70 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MASLENICA ? prodaje se dvosoban stan od 79 m2 na 2. katu novogradnje s pogledom na more! Ovaj prekrasan projekt novogradnje s tri stambene jedinice se smjestio na mirnoj lokaciji 700 m udaljenoj od mora. Stanovi se protežu na 3 etaže (prizemlje i 2 kata), a sa svih etaža se pruža....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 81,84 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MASLENICA ? EKSKLUZIVAN STAN S4 SAMO 20 M OD MORA Rijetka prilika ? stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Savršen za one koji cijene mir, udobnost i more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke: - Stambena površina ? 70,29 m² - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 365.000 €, 82,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica novoizgrađena kuća prizemnica površine 82 m2 sa otvorenim pogledom na more i bazenom! 2022. godine izgrađena. Bazen površine 18 m2, prostrano popločano dvorište, vrlo decentno uređeno sa minimalnom potrebom održavanja. Cca 300m od mora! Kuća se sastoji od: - kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.500 €, 76,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 76 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 269.000 €, 75,20 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu Rovanjske, u novoj kvalitetnoj stambenoj zgradi s ukupno dvije stambene jedinice, prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju.Stan se nalazi u novogradnji iz 2025. godine, zgrada ima pravomoćnu uporabnu dozvolu i visoki energetski razred A+, što osigurava....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 244.000 €, 75,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 75 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 87,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Stan na 1. katu s pogledom na more Stan se nalazi u mjestu Rovanjska kraj Zadra, svega 50 metara od mora, u mirnom i uređenom okruženju koje pruža privatnost, osunčanost i otvoren pogled na more. Smješten je na 1. katu novogradnje ,s ukupno tri stana,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr