novogradnja jadrija što skuplje - GoHome
  • novogradnja jadrija što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja jadrija što skuplje

  • Za upit "novogradnja jadrija što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 450.000 €, 75,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća drugi red od mora na fotogeničnoj Jadriji. Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Jadriji, samo nekoliko koraka od plaže, prodaje se uredna kuća s dva odvojena stana ? idealna za miran obiteljski odmor ili kao sigurna investicija u turizam. Smještena u drugom redu od mora, u....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Jadrija, 4.680.000 €, 23283,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK,JADRIJA, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište površine 23.283 m2 sa idejnim projektom za izgradnju 39 vila. Trenutno postoje dva koncepta razvoja projekta, prvi luksuzniji koji obuhvaća samostojeće vile površine 400 m2 sa bazenom, dok ekonomičnija varijanta dijeli tu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 1.860.000 €, 600,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju novoizgrađena luksuzna vila s tri stana površine 600m2 na zemljištu površine 792m2 s pogledom na more. Ova vila sastoji se od prizemlja i 2 kata, garaže i vanjskog bazena namijenjenog za zajedničku uporabu svih stanara ove nekretnine. Unutar vile nalaze se tri....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 1.250.000 €, 315,62 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Martinska, prekrasna kamena vila s bazenom, vrtom i igralištem, površine 315,62 m² renovirana 2015. godine. Nalazi se na osami u zaštićenom području što garantira privatnost sada i u budućnosti.Izgrađena je na 2 etaže na parceli od 3680 m². Sastoji se od prizemlja u kojem....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 1.000.020 € na 989.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 989.000 €, 300,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 1.000.020 €
15.05.2026 - 989.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na ekskluzivnoj lokaciji u Jadriji, ova moderna vila uz neposrednu blizinu mora s nezaboravnim pogledom mirno okruženje, dovršena 2022. godine, nudi jedinstvenu životnu udobnost i jamči potpunu privatnost na parceli površine 761 m2, prepunoj mediteranskog bilja, te samo....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Jadrija, 650.000 €, 3250,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Martinska, veliko građevinsko zemljište, 3250 m².Sva potrebna infrastruktura nalazi se nedaleko od zemljišta.Zemljište je pravilnog oblika, okvirnih dimenzija 65 x 50 metara, te ima izlaz na cestu. Udaljenost do mora je oko 1050 metara.Za sve dodatne informacije stojimo na....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 650.000 €, 3250,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026. - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja - Građevinsko zemljište 3.250 m2 - Zaton, Bogdanovići Prodajemo građevinsko zemljište koje se nalazi u Zatonu, naselje Bogdanovići, 4 km do mora, tj. do prekrasne plaže Jadrija. Zemljište je potpuno ravno. Srima je udaljena 5.000-6.000 km. Mogu se graditi kuće katnice. Prve....

 
 
 
  Zemljište, MARTINSKI, 650.000 €, 3250,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, blizina Jadrija i Srime Građevinsko zemljište površine 3.250 m2 s pristupnim putem. Nalazi se 100 m iznad magistrale prema Vodicama i Šibeniku, u blizini Jadrije (otprilike 3,8km) i Srime. Mogućnost gradnje do 2.000m2 te do 10,5 m visine. Cijena: 650.000 € (200 €/m2) Za detalje....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Bogdanovićima kod Šibenika površine 3250 m2. Zemljište se nalazi unutar građevinskog područja naselja u neizgrađenom / neuređenom dijelu za koji nije propisana izrada urbanističkog plana uređenja. Cijena je 200 € / m2. Za detaljnije informacije obratite se agentu.....

 
 
 
  Zemljište, ZATON, 650.000 €, 3250,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025. - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • jadrija što skuplje (90)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso