• GoHome Professional
novogradnja gradac do 400000 eura - GoHome
  • novogradnja gradac do 400000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja gradac do 400000 eura

  • Za upit "novogradnja gradac do 400000 eura" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.129 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GRADAC, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji uistinu izvrsne novogradnje koja se nalazi 70m od mora zračne linije. Stan S1 je smješten u prizemlju manje zgrade koja još ima podrum (garažna parkirna mjesta uz nadoplatu), kat i potkrovlje, a ukupno je u zgradi 9 stanova. Površina ovog stana je 72,75 m2 te....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Drvenik - dvosobni stan od 94 m² u visokom prizemlju atraktivne novogradnje u neposrednoj blizini plaže. Urbana vila s liftom smještena je samo 50 metara od mora i plaže, a sastoji se od 8 stanova. Vila ima podrum s ostavama i natkrivenim parkirnim mjestima, visoko prizemlje i 3 kata.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja gradac do 400000 eura'
268.200 €
268.200 €
208.400 €
  Stan, GRADAC, 342.000 €, 72,75 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 349.000 €, 71,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasnog penthouse apartmana u zgradi gdje je izgradnja uznapredovala te se završetak izgradnje očekuje do kraja 2026. Ovaj je lijepi apartman smješten na etaži potkrovlja u zgradi koja inače ima samo 9 stanova te time nudi mir i privatnost. Površina stana....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 349.000 €, 71,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 301.584 €, 62,83 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stanova u malom turističkom mjestu Gradac, na samom jugu Makarske rivijere. Novogradnja se nalazi u centru mjesta, 70 metara udaljena od plaže i mora. Stambena zgrada se sastoji od 4 etaže: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta, prizemlja i 2 kata povezanih....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 206.280 €
22.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s pogledom na more novogradnja, Drvenik Na prodaju jednosoban apartman u novogradnji u Drveniku, u moderno projektiranoj stambenoj zgradi s ukupno 16 stanova. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata (Po + P + 3K) te se gradi prema najvišim standardima gradnje.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 206.280 €
21.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u Drveniku sa pogledom na more i odličnom lokacijom. Projekt se sastoji od dvije urbane vile opremljene liftom s ukupno 22 stanova, Novogradnja se nalazi svega 230 metara udaljena od mora i prekrasnih plaža. Vile se sastoji od podruma sa garažnim mjestima ? mogućnost kupnje....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 160.290 €, 42,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 160.290 €, 42,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 155.800 €, 41,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.800 €, 41,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more