• GoHome Professional
novogradnja gradac što jeftinije - GoHome
  • novogradnja gradac što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja gradac što jeftinije

  • Za upit "novogradnja gradac što jeftinije" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 4.129 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • fantastična
    • moderan
    • bazen
    • 2.kat
    • prvi red do mora
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GRADAC, 155.800 €, 41,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s pogledom na more novogradnja, Drvenik Na prodaju jednosoban apartman u novogradnji u Drveniku, u moderno projektiranoj stambenoj zgradi s ukupno 16 stanova. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata (Po + P + 3K) te se gradi prema najvišim standardima gradnje.....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.800 €, 41,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja gradac što jeftinije'
195.600 €
195.600 €
160.290 €
  Apartman, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 160.290 €, 42,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u Drveniku sa pogledom na more i odličnom lokacijom. Projekt se sastoji od dvije urbane vile opremljene liftom s ukupno 22 stanova, Novogradnja se nalazi svega 230 metara udaljena od mora i prekrasnih plaža. Vile se sastoji od podruma sa garažnim mjestima ? mogućnost kupnje....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 206.280 €
22.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 206.280 €
21.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 268.200 €, 75,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne novogradnje u mirnom Drveniku na Makarskoj rivijeri. Riječ je o manjoj zgradi s ukupno šest stanova (dva na svakom katu prvi, drugi, treći). Stan S2 je smješten na prvom katu. Površina stana je 74,50m2 te se sastoji od tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 301.584 €, 62,83 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stanova u malom turističkom mjestu Gradac, na samom jugu Makarske rivijere. Novogradnja se nalazi u centru mjesta, 70 metara udaljena od plaže i mora. Stambena zgrada se sastoji od 4 etaže: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta, prizemlja i 2 kata povezanih....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Drvenik - dvosobni stan od 94 m² u visokom prizemlju atraktivne novogradnje u neposrednoj blizini plaže. Urbana vila s liftom smještena je samo 50 metara od mora i plaže, a sastoji se od 8 stanova. Vila ima podrum s ostavama i natkrivenim parkirnim mjestima, visoko prizemlje i 3 kata.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 342.000 €, 72,75 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji uistinu izvrsne novogradnje koja se nalazi 70m od mora zračne linije. Stan S1 je smješten u prizemlju manje zgrade koja još ima podrum (garažna parkirna mjesta uz nadoplatu), kat i potkrovlje, a ukupno je u zgradi 9 stanova. Površina ovog stana je 72,75 m2 te....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 349.000 €, 71,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasnog penthouse apartmana u zgradi gdje je izgradnja uznapredovala te se završetak izgradnje očekuje do kraja 2026. Ovaj je lijepi apartman smješten na etaži potkrovlja u zgradi koja inače ima samo 9 stanova te time nudi mir i privatnost. Površina stana....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 349.000 €, 71,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr