• GoHome Professional
novogradnja dugi rat do 80 m2 - GoHome
  • novogradnja dugi rat do 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja dugi rat do 80 m2

  • Za upit "novogradnja dugi rat do 80 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.877 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 590000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • lođa
    • moderan
    • 4.kat
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DUGI RAT, 396.000 €, 77,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S301 na trećem katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice,WC-a, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe od 12,52 m2 i blakona. Stanu pripada i spremište od....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 333.000 €, 81,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S104 na prvome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, garderobe te lođom od 9,49 m2 i blakona površine 6,16 m2. Postoji....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 405.000 €, 81,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S204 na drugome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, garderobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe od 9,49 m2 i blakona. Postoji mogućnost kupnje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja dugi rat do 80 m2'
288.000 €
288.000 €
230.937 €
  Stan, DUGI RAT, 396.000 €, 78,24 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jesenice, Poljička cesta, 3s, 78m2 KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S302 na trećem katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice,WC-a, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 440.000 €, 78,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji novogradnje koja se nalazi na traženoj lokaciji odmah do mora u šarmantnoj okolici Omiša. Stan se nalazi na 3. katu, a cijela zgrada ima ukupno šest etaža (suteren, prizemlje, prvi, drugi, treći i četvrti kat). Prodajna je površina stana 77,89m2 te nudi hodnik,....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 297.000 €, 70,17 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jesenice, Poljička cesta, 2,5s, 70m2 KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S04 u prizemlju novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, garderobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom te lođe....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 271.693 €, 69,63 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji stanova u dvije stambene zgrade u Dugom Ratu, 300 metara zračne linije od mora. Zgrade će se sastoji od 29 stanova, 40 parkirna mjesta te 22 spremišta te će biti povezane kroz podzemnu etažu garaže. Svaka zgrada će imati svoj lift.....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 58,34 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jesenice, Poljička cesta, 2s, 58m2 KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S101 na prvome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te lođom od....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 58,34 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jesenice, Poljička cesta, 2s, 58m2 KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S201 u novogradnji u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te lođom od 9,49 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2024.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Dva objekta u izgradnji. Objekt A sa 16 stanova i Objekt B sa 12 stanova OBJEKT A se sastoji od podruma u kojem se nalaze garažna parking mjesta i spremišta. U prizemlju se nalaze tri stana od kojih su dva s vrtom, te po četiri stana na prvom, drugom i trećem katu. Četvrti....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2024.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Dva objekta u izgradnji. Objekt A sa 16 stanova i Objekt B sa 12 stanova OBJEKT B se sastoji od podruma u kojem se nalaze garažna parking mjesta i spremišta. U prizemlju je poslovni prostor, parking mjesta i spremišta, te po tri stana na prvom, drugom, trećem i četvrtom....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 320.000 €, 58,00 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje koja se smjestila tik do mora na jednom od najljepših predjela, u neposrednoj blizini Omiša. Riječ je o jednosobnom stanu na prvom katu zgrade koja još ima suteren (garažna parkirna mjesta te ostave su na ovoj etaži), prizemlje i tri gornje....