- novogradnja drniš što manje

  • Za upit "novogradnja drniš što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DRNIŠ, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 30 m2 u centru Drniša. Nalazi se u prizemlju kuće, te je kategoriziran kao apartman. Stan je u potpunosti opremljen, postavljeno je centralno grijanje na struju u svim prostorijama, kao i klima uređaj. Postoji mogućnost korištenja terase. Stan: Drniš, 30.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, DRNIŠ, 64.000 €, 32,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Poslovni prostor 32m2 u Drnišu :::. U prizemlju poslovno-stambene zgrade u Drnišu prodaje se poslovni prostor površine 32m2. Prostor je trenutno uređen i opremljen kao ugostiteljski objekt. Sadrži jednu veliku prostoriju, dva WC-a, hodnik i ostavu. Vrlo atraktivna lokacija za....

 
 
 
  Stan, DRNIŠ, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju renovirani stan u stambenoj zgradi u Drnišu, 39m2. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka te loggie, stanu pripada i drvarnica. Potpuno je renoviran bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća za potpunu renovaciju u centru Drniša .

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća za potpunu adaptaciju u centru Drniša Kuća za potpunu renovaciju u centru Drniša Starija kuća u srcu Drniša s približno 50 m² stambene površine, koja zahtijeva potpunu renovaciju. Ova nekretnina nudi veliki potencijal za sve koji traže projekt obnove ? bilo za vlastite potrebe....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća za potpunu renovaciju u centru Drniša Starija kuća u srcu Drniša s približno 50 m stambene površine, koja zahtijeva potpunu renovaciju. Ova nekretnina nudi veliki potencijal za sve koji traže projekt obnove bilo za vlastite potrebe ili kao investiciju. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
  Stan, DRNIŠ, 80.000 €, 53,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u centru Drniša Osnovne informacije: Površina: 53 m² Etaže: Jedna (kat) Lokacija: Drniš u obnovljenoj stambenoj zgradi na 3. katu, u blizini svih potrebnih sadržaja Dodatne informacije: Stan je posljedni put renoviran 2008. godine, posjeduje: Kuhinja i blagavaona Dnevni....

 
 
 
  Stan, DRNIŠ, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u centru Drniša Osnovne informacije: Površina: 55 m² Etaže: Jedna (kat) Lokacija: Drniš u manjoj stambenoj zgradi na 1. katu, u blizini svih potrebnih sadržaja Dodatne informacije: Stan je renoviran 2018. godine, posjeduje: Kuhinja i blagavaona Dnevni boravak Dvije....

 
 
 
  Stan, DRNIŠ, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju trosaoban satn u centru Drniša Osnovne informacije: Površina: 86 m² Etaže: Višetažni Lokacija: Drniš u obnovljenoj stambenoj zgradi na 3. katu, u blizini svih potrebnih sadržaja Dodatne informacije: Stan je posljedni put renoviran 2008. godine, posjeduje: Kuhinja i blagavaona....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 215.000 €, 88,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novo namještena kuća u centru Drniša. Kuća sa pripadajućom terasom ima ukupno 88 m2 na tri etaže. Međukatna konstrukcija je armiranobetonska. Kompletne električne i vodovodne instalacije izvedene su prema projektu. Ugrađeno je podno centralno grijanje u cijeloj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • drniš što manje (192)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine