• GoHome Professional
novogradnja donja stubica Zadnjih 7 dana - GoHome
  • novogradnja donja stubica Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja donja stubica Zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja donja stubica zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DONJA STUBICA, 209.000 €, 95,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, 3-SOBAN STAN - NOVOGRADNJA, TOPLIČKA, DONJA STUBICA/STUBIČKE TOPLICE, BLIZINA BAZENA, 75 m2 + 2 vanjska parkirna mjesta Kvalitetno građen i moderan stan u novogradnji, funkcionalnog tlocrta, u prizemlju zgrade koja se sastoji od 3 stana. Jedinstvena lokacija u blizini i jednakoj....

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 149.838 €, 57,63 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Višestambena zgrada u Donjoj Stubici, u mirnoj Grobljanskoj ulici uz školu, nudi 26 modernih stanova različitih veličina i rasporeda. Projekt ?pametne zgrade? donosi udobnost, sigurnost i energetsku učinkovitost, a dodatnu svakodnevnu praktičnost osigurava dizalo unutar zgrade. Uživajte....

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 204.315 €, 77,10 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 147.042 €, 54,46 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 285.000 € na 250.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJA STUBICA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 285.000 €
07.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno nova kuća u Donjoj Stubici, smještena u strogom centru mjesta (20 metara od Trga Matije Gupca), na parceli 624m2 veličine. Dostupnost svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, dućan..) stoga je nešto što valja istaknuti, no nalazi se u mirnoj ulici, a posjeduje i vlastiti....

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade sa 3 stana. Zgrada je građena po svim standardima i trendovima moderne gradnje (podno grijanje, granit, video portafon, el. rolete?), sa urednim papirima i svom pratećom dokumentacijom. Stan je u potpunosti opremljen kućanskim....

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 183.411 €, 67,93 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja donja stubica (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri