• GoHome Professional
novogradnja donja stubica što jeftinije - GoHome
  • novogradnja donja stubica što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja donja stubica što jeftinije

  • Za upit "novogradnja donja stubica što jeftinije" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.419 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DONJA STUBICA, 209.000 €, 95,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, 3-SOBAN STAN - NOVOGRADNJA, TOPLIČKA, DONJA STUBICA/STUBIČKE TOPLICE, BLIZINA BAZENA, 75 m2 + 2 vanjska parkirna mjesta Kvalitetno građen i moderan stan u novogradnji, funkcionalnog tlocrta, u prizemlju zgrade koja se sastoji od 3 stana. Jedinstvena lokacija u blizini i jednakoj....

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 147.042 €, 54,46 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Višestambena zgrada u Donjoj Stubici, u mirnoj Grobljanskoj ulici uz školu, nudi 26 modernih stanova različitih veličina i rasporeda. Projekt ?pametne zgrade? donosi udobnost, sigurnost i energetsku učinkovitost, a dodatnu svakodnevnu praktičnost osigurava dizalo unutar zgrade. Uživajte....

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 149.838 €, 57,63 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja donja stubica što jeftinije'
229.000 €
204.315 €
230.000 €
  Stan, DONJA STUBICA, 183.411 €, 67,93 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 184.028 €, 70,78 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 285.000 € na 250.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJA STUBICA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 285.000 €
07.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno nova kuća u Donjoj Stubici, smještena u strogom centru mjesta (20 metara od Trga Matije Gupca), na parceli 624m2 veličine. Dostupnost svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, dućan..) stoga je nešto što valja istaknuti, no nalazi se u mirnoj ulici, a posjeduje i vlastiti....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu