• GoHome Professional
novogradnja crikvenica vrt što veće - GoHome
  • novogradnja crikvenica vrt što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja crikvenica vrt što veće

  • Za upit "novogradnja crikvenica vrt što veće" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.063 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 838.921 €, 136,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA ? Novogradnja 1.red do mora Na najekskluzivnijoj lokaciji nudimo Vam projekt 10 luksuznih stanova u izgradnji udaljeni samo 20m od mora sa pogledom na more koji nitko ne može zakoniti. Projekt Kačjak, nalazi se na 4 km obalom od centra Crikvenice i sastoji se od dvije moderne....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 953.000 €, 314,90 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA - NOVOGRADNJA - SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 2 STANA, POGLEDOM NA MORE, BAZENOM I PARKINGOM. KUĆA SE SASTOJI OD SUTERENA , PRIZEMLJA I KATA. U SUTERENU JE PROSTORIJA ZA BAZENSKU TEHNIKU, SVAKI STAN IMA PODRUM U KOJEM SE NALAZI TOALET, INSTALACIJE ZA PRAONICU I KUHINJU , IDEALNO....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 800.000 €, 296,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA S DVA STANA, GARAŽAMA I LIJEPOM OKUĆNICOM ? CRIKVENICA Na prodaju je moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu Crikvenice, idealna za obiteljski život, ali i kao izvrsna investicija za turistički ili dugoročni najam. Kuća se sastoji od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica vrt što veće'
838.921 €
298.500 €
569.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 550.000 €, 274,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo modernu novogradnju u Crikvenici, smještenu na odličnoj lokaciji svega 1 km od mora i centra, koja nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i investicijskog potencijala. Kuća ukupne površine 274 m² smještena je na parceli s dvorištem od 236 m² te je koncipirana kao....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 322.500 €, 258,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

U Crikvenici komforna samostojeća novo-namještena vila 258m2,sa pogledom na mmore, sa bazenom/dizalica topline ,podno i solarno grijanje +klimatizacija,alarmni sustav.U prizemlju veliki dnevni boravak +kuhinja +sanitarni čvor +praonica rublja + poslovne prostorije +vrt 300m2-uredjen....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 870.000 €, 178,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću novogradnju u Crikvenici, smještenu na odličnoj i mirnoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom na more i otok Krk. Objekt se sastoji od prizemlja i prvog kata, a uz kuću dolazi i okućnica površine 140 m² koja nudi prostor za jacuzzi, vrt....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 750.000 €, 160,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću u novogradnji u Dramlju. Nekretnina se nalazi u mirnoj rezidencijalnoj ulici, udaljena svega nekoliko minuta hoda do mora, plaže i šetnjice koja povezuje Crikveničku rivijeru. Kuća je podijeljena na dvije zasebne stambene jedinice. Svaki stan se sastoji....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.04.2026 - 270.000 €
23.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan u novogradnji u Crikvenici, smješten u mirnom okruženju, idealan za život ili investiciju. Nekretnina se trenutno nalazi u roh-bau fazi, što budućem kupcu pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama. Stan ima površinu od 110 m² te pripadajuću okućnicu od 70....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 270.000 €, 110,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji u Crikvenici, smješten u mirnom okruženju, idealan za život ili investiciju. Nekretnina se trenutno nalazi u roh-bau fazi, što budućem kupcu pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama. Stan ima površinu od 110 m te pripadajuću okućnicu od 70....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo dvoetažni apartman u novogradnji u Dramlju. Nekretnina se nalazi u mirnoj rezidencijalnoj ulici, udaljena svega nekoliko minuta hoda do mora, plaže i šetnjice koja povezuje Crikveničku rivijeru. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade a sastoji se od kupaonice, kuhinje....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 460.000 €, 100,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasna dva apartmana u novogradnji. Apartmani su u zgradi koja ima ukupno četiri apartmana, udaljeni 400m od mora. Prvi apartman površine 38m2 se nalazi u suterenu. Sastoji od spavaće sobe,kupaonice, kuhinje s dnevnim boravkom i prostrane terase s djelomičnim....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 100,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je etaža kuće iznad Crikvenice u Novogradnji. Stan ima 100m2 i ima poseban ulaz, te parking i vrt. Stan se sadrži od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, kupaonice, 2 balkona i cca 150m2 okućnice u koju spada vrt i dvorište s parkingom za dva auta.....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 460.000 €, 100,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 420.000 €, 88,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo dvoetažni apartman u novogradnji u Dramlju. Nekretnina se nalazi u mirnoj rezidencijalnoj ulici, udaljena svega nekoliko minuta hoda do mora, plaže i šetnjice koja povezuje Crikveničku rivijeru. Stan se sastoji od kupaonice, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 420.000 €, 88,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 415.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 415.000 €, 87,62 m2 cca 4740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 450.000 €
07.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Crikvenica - stan od 87,62 m² u prizemlju stambene zgrade, s vrtom i terasama Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, dva hodnika, dvije kupaonice, te dvije terase ? jedna natkrivena, druga nenatkrivena. Stan ima vlastiti....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 420.000 €, 86,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dramlju, svega nekoliko minuta lagane šetnje od morske obale, ova moderna novogradnja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture i funkcionalnosti. Stan je koncipiran kao dvoetažna stambena jedinica, što stanarima pruža osjećaj boravka....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 80,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo dvoetažni apartman u novogradnji. Nalazi se u objektu sa dva stana, koji je trenutno u fazi izgradnje. Apartman površine 80m2 sastoji se od kupaonice, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na terasu u prizemlju, te kupaonice i dvije spavaće sobe koje također....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 80,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo dvoetažni stan u novogradnji. Nalazi se u objektu sa dva stana, koji je trenutno u fazi izgradnje. Stan površine 80m2 sastoji se od kupaonice, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravakom s izlazom na terasu u prizemlju, te kupaonice i dvije spavaće sobe koje također imaju....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 362.000 €, 69,37 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su kvalitetno i vrhunski uređeni stanovi s panoramskim pogledom na more i grad Crikvenicu. Kod gradnje i ugradnje korišteni su materijali vrhunske kvalitete i renomiranih proizvođača. U sobama i dnevnom boravku je kvalitetan parket, a u ostalim prostorijama pločice velikog....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 248.000 €, 69,37 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u vrhunskoj novogradnji sa bazenom, liftom i prekrasnim panoramskim pogledom. Nalazi se u prizemlju, pripada mu vrt okućnica površine 134 m2. Sastoji se : vrt okućnica, ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe. kupaonica sa wc, balkon....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 272.500 €, 69,37 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Crikvenici, u kvalitetnoj novogradnji s liftom, prodaje se stan površine 69,37 m² koji se ističe otvorenim pogledom na more i izvrsnom pozicijom za svakodnevni život i odmor. Nekretnina je južne orijentacije, što osigurava obilje prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom dana,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 298.500 €, 68,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Grad Crikvenica je zapravo morska rivijera. Četiri gradića u jednome ? Selce, Crikvenica, Dramalj i Jadranovo ? jedinstvena turistička mjesta. Stoljetna turistička tradicija na Crikveničkoj rivijeri posljedica je izvrsnog zemljopisnog položaja i dobre cestovne povezanosti. Osim cestovnih....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 296.000 €, 65,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, SAMO KOD NAS, u ponudu smo dobili stan u modernoj novogradnji, udaljen samo 350 metara od mora, s prekrasnim panoramskim pogledom i odličnom pozicijom za miran i kvalitetan boravak. Radi se o dvosobnom stanu s dnevnim boravkom, ukupne stambene površine 55 m², smještenom....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 285.000 €, 63,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2024.,

www.indomio.hr

U Crikvenici u novo-uredjenoj zgradi na dobroj lokaciji, sa 6 app.stan na prvom katu 63m2 +balkon/loggia,pogled na more + manji vrt,nije namješten,a sastoji se od kuhinje/trpez. + dnevni +2 spavaće sobe +kupatilo + jedno parkirno mjesto,a cijena 312000€-za dogovor ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 198.000 €, 43,50 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, SAMO KOD NAS, u ponudu smo dobili stan u modernoj novogradnji, udaljen samo 350 metara od mora, s prekrasnim panoramskim pogledom na more i okolinu. Radi se o jednosobnom stanu s dnevnim boravkom, ukupne stambene površine 37 m², odličnog i funkcionalnog rasporeda. Sastoji....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 183.000 €, 36,00 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo prekrasan stan smješten u novogradnji. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi. Unutarnju površinu od 36,02 m2 čine kuhinja s blagovaonom, dnevni boravak, kupaonica i spavaća soba. Posebnost ove nekretnine je vlastita okućnica od čak 96 m2 koja pruža mnogobrojne mogućnosti.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me