• GoHome Professional
novogradnja crikvenica park do 420000 eura - GoHome
  • novogradnja crikvenica park do 420000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja crikvenica park do 420000 eura

  • Za upit "novogradnja crikvenica park do 420000 eura" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.498 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 390.000 €, 96,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.indomio.hr

U Dramlju ,mjestu spojenom sa Crikvenicom,ispod magistrale,ccca 500m. do mora-plaže,dvojni objekat-kuća dvojnica 80m2 na dvije etaže sa dvorištem 200m2 +bazen +parkinga 3,,kuća tipa VILA koja je kategorizirana (B) za bavljenje turizmom,,pa u tom cilju u potpunosti namještena sa svim....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo prostran apartman u novogradnji koji će sigurno zadovoljiti sve vaše potrebe. Ovaj apartman se sastoji od 3 spavaće sobe, od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu. Sve sobe imaju predivan pogled na more, koji će vas oduševiti svakog dana. Veliki dnevno kuhinjsko blagovaonski....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 84,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dramalj, posredujemo u prodaji novogradnje na odličnoj lokaciji. Dramalj je danas turističko mjesto s privatnim vilama, brojnim novosagrađenim zgradama i apartmanima u privatnom smještaju, odmaralištima i hotelima. Priroda je prema Dramlju bila blagonaklona - mediteranska klima, bujna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica park do 420000 eura'
322.500 €
322.500 €
209.000 €
  Apartman, CRIKVENICA, 359.940 €, 102,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je jedinstvena prilika da postanete vlasnik novog luksuznog penthousea udaljenog samo cca 400 metara od mora. Ova nekretnina se nalazi u novogradnji koja se odlikuje vrhunskim karakteristikama i kvalitetom izgradnje, idealna za sve koji traže udobnost, stil i blizinu prirodnih....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.04.2026 - 270.000 €
23.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan u novogradnji u Crikvenici, smješten u mirnom okruženju, idealan za život ili investiciju. Nekretnina se trenutno nalazi u roh-bau fazi, što budućem kupcu pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama. Stan ima površinu od 110 m² te pripadajuću okućnicu od 70....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 76,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 255.024 €, 53,13 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Crikvenica, na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta pješice od plaže prodajemo apartman u novogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kuhinje, kupaonice i dva balkona. Opremljen je sa protuprovalnim vratima, električnim podizačima roletni, podnim grijanjem u....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 218.000 €, 83,56 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? MODERAN STAN SA POGLEDOM NA MORE - NOVOGRADNJA ? USKORO USELJIVO! ( S12 -označen na tlocrtu žutom bojom) Prodaje se atraktivan stan u modernoj novogradnji, smješten uz glavnu prometnicu na odličnoj lokaciji u blizini mora! Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 205.000 €, 63,97 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? MODERAN STAN U BLIZINI MORA - NOVOGRADNJA ? USKORO USELJIVO! ( S10 -označen na tlocrtu smeđom bojom) Prodaje se atraktivan stan u modernoj novogradnji, smješten uz glavnu prometnicu na odličnoj lokaciji u blizini mora! Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 187.000 €, 57,63 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? MODERAN STAN U BLIZINI MORA - NOVOGRADNJA ? USKORO USELJIVO! ( S11 -označen na tlocrtu svjetlo plavom bojom) Prodaje se atraktivan stan u modernoj novogradnji, smješten uz glavnu prometnicu na odličnoj lokaciji u blizini mora! Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.indomio.hr

U Crikvenici novi stan 54m2 u novom objektu na dobroj lokaciji.Stan ima spavaću sobu,dnevni boravak i kuhinju,kupaonica/WC,balkon,parking jedno mjesto,cijena 160000€ ID KOD AGENCIJE: 509 Ljubo Dragičević Vlasnik firme Mob: +385 98 216 845 http://fermark.hr Dodatne informacije: Voda:....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 152.000 €, 43,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.indomio.hr

U Crikvenici u novom objektu prizeman stan 43m2,koji ima terasu,dnevni/kuhinja ,kupatilo+spavaća +parking, cijena 152000€:Stan je upisan kao garaža obzirom da je tako po projektu predvidjeno,a moguća mu je prenamjena. ID KOD AGENCIJE: 510 Ljubo Dragičević Vlasnik firme Mob: +385....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 140.000 €, 42,57 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? MODERAN STAN S POGLEDOM NA MORE! NOVOGRADNJA ? USKORO USELJIVO! ( S5 - označen na tlocrtu ljubičastom bojom) Prodaje se atraktivan stan u modernoj novogradnji, smješten uz glavnu prometnicu na odličnoj lokaciji u blizini mora! Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 140.000 €, 22,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

U Crikvenici u novorenoviranom objektu koji je udaljen 180m. od mora ,a do plaže se ide po ravnom terenu,u prodaji je stan 22m2,na prvom katu.Na izboru su i druge veličine stanova u istom objektu od 16-43m2.Stan ima jednu sobu + kupaonicu +kuhinju,a objekat u naravi ima sve hotelske....