• GoHome Professional
novogradnja crikvenica barem 70 m2 lift - GoHome
  • novogradnja crikvenica barem 70 m2 lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja crikvenica barem 70 m2 lift

  • Za upit "novogradnja crikvenica barem 70 m2 lift" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.320 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 306.200 €, 70,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivan 3S klasični stan u novogradnji s prekrasnim panoramskim pogledom na more. Stan je smješten u prizemlju zgrade s liftom s ukupno 8 stambenih jedinica. Sastoji se od: - ulaznog prostora - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom - dvije spavaće sobe -....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 276.000 € na 287.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 287.000 €, 70,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 276.000 €
22.04.2026 - 287.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo luksuzni stan u novogradnji, površine 70 m2. Zgrada se nalazi u naseljenom turističkom dijelu Crikvenice. Dvosobni stan smješten je u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s dnevnom sobom, kupaone i dvije spavaće sobe. Stan posjeduje i terasu....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 272.500 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA - Stan u prizemlju s vrtom! U prodaji su luksuzni stanovi u modernoj novogradnji. Zgrada se nalazi u u naseljenom turističkom dijelu Crikvenice. Sastoji se od prizemlja i tri kata. Na svakome katu se nalaze dva stana, dvosobni i trosobni stan s dnevnim boravkom. Zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica barem 70 m2 lift'
272.500 €
345.000 €
298.500 €
  Stan, CRIKVENICA, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja s lijepim pogledom na more, otok Krk i sami centar grada Stan od 70 m2 i 134 m2 okućnice u luksuznoj novogradnji s liftom i bazenom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, dvije sobe, terase s pogledom na more i okućnice ispred bočne terase. Stanu....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 298.500 €, 70,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA - Stan u modernoj zgradi u izgradnji! POSLJEDNJI S GARAŽOM! U prodaji su luksuzni stanovi u novogradnji. Zgrada se nalazi u u naseljenom turističkom dijelu Crikvenice. Sastoji se od prizemlja i tri kata. Na svakome katu se nalaze dva stana, dvosobni i trosobni stan s dnevnim....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 272.500 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA U ponudi je kvalitetan i rijedak veliki obiteljski apartman s okućnicom i pogledom na more i grad. Apartman se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u modernom open space konceptu, dvije komforne spavaće sobe, kupaonice te ulaznog hodnika. Dnevni....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 352.500 €, 70,10 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan sa dnevnim boravkom, kupaonicom i dodatnim wc-om na drugom katu. Stan se nalazi u novogradnji u samom centru Crikvenice. Materijali korišteni kod ugradnje te završni materijali , biti će visoke kvalitete. Stan će imati protuprovalna vrata, PVC stolariju, grijanje na....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 248.000 €, 69,37 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u vrhunskoj novogradnji sa bazenom, liftom i prekrasnim panoramskim pogledom. Nalazi se u prizemlju, pripada mu vrt okućnica površine 134 m2. Sastoji se : vrt okućnica, ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe. kupaonica sa wc, balkon....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 298.500 €, 69,37 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom,kupaonice i ulaznog prostora ukupne površine 60,80m2, terase površine 13,38m2, spremišta površine 3,75m2 i vrta površine 133,92m2. Stan ima na korištenje bazen sa ostalim suvlasnicima zgrade. Lift do ulaznih....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 345.850 €, 69,16 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja stanove u novogradnji rađenoj pod nadzorom konzervatorskog odjela, a objekt je smješten u samom centru grada. Objekt se sastoji od dvije odvojene građevine, jedne ulične i jedne dvorišne, te je u prizemlju u velikom atriju poslovni prostor gdje je predviđen....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 298.500 €, 68,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Grad Crikvenica je zapravo morska rivijera. Četiri gradića u jednome ? Selce, Crikvenica, Dramalj i Jadranovo ? jedinstvena turistička mjesta. Stoljetna turistička tradicija na Crikveničkoj rivijeri posljedica je izvrsnog zemljopisnog položaja i dobre cestovne povezanosti. Osim cestovnih....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 298.500 €, 68,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 298.000 €, 90,48 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom,kupaonice i ulaznog prostora ukupne površine 60,80m2,natkrivene terase površine 13,38m2(13,38x05= 6,69m2),spremišta površine 3,75m2( 3,75x0,5=1,87m2) i vrta površine 133,92m2(133,92x0.1= 13,39m2),te garaže....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 332.500 €, 66,50 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan sa dnevnim boravkom, kupaonicom i dodatnim wc-om na prvom katu. Stan se nalazi u novogradnji u samom centru Crikvenice. Materijali korišteni kod ugradnje te završni materijali , biti će visoke kvalitete. Stan će imati protuprovalna vrata, PVC stolariju, grijanje na Nordijske....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 517.050 €, 103,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Crikvenica, penthouse na top lokaciji prodajemo atraktivan penthouse u novogradnji. Nalazi se na trećoj etaži u apartmanskoj zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, hodnika, kupaonice dva balkona i dvije lođe. Svaka prostorija ima grijanje i hlađenje,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 517.000 €, 103,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja kvalitetnu novogradnju smještenu u strogom centru Crikvenice, građenu pod nadzorom konzervatorskog odjela. Objekt se sastoji od dvije odvojene građevine, jedne ulične te jedne dvorišne. Unutar uličnog objekta nalazi se ukupno pet stambenih jedinica od kojih su dva....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 517.050 €, 103,41 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 517.000 €, 103,42 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo prostran stan od 103.42m2, smješten na zadnjem katu novogradnje do kojeg vodi lift, te je izoliran i pruža privatnost i mir!! Ima dvije krovne terase sa pogledom na zelenilo, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnik, dvije terase!!....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 297.000 €, 105,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u prizemlju kvalitetne stambene zgrade s liftom i zajedničkim bazenom za stanare. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, svega 600 metara od mora, te pruža prekrasan pogled na more i grad s terase i iz privatnog dvorišta. Stan ima neto....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 298.000 €, 105,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nudi novogradnju na mirnoj lokaciji u Crikvenici, samo 600 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade s liftom i zajedničkim bazenom za stanare. Stan ima neto stambenu površinu od 60,80 m², koja se sastoji od: hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 563.000 €, 112,60 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u visokom potkrovlju u novogradnji u samom centru Crikvenice. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dva balkona i dvije logie te kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka. Materijali korišteni kod ugradnje te završni materijali , biti će visoke....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 440.000 €, 117,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja luksuzan penthouse u modernoj novogradnji na izuzetno mirnoj lokaciji u Crikvenici. Smješten na 3. i posljednjem katu zgrade s liftom i zajedničkim bazenom za stanare, ovaj stan nudi spektakularan panoramski pogled na more, otok Krk i grad. Stan neto stambene....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 590.000 €, 118,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJETKOST U PRODAJI NEKRETNINA!!! STROGI CENTAR - PENTHOUSE U VRHUNSKOJ NOVOGRADNJI!! Na samo 250m udaljenosti od mora i strogog centra Crikvenice gradi se luksuzna zgrada sa 5 stanova. Pozicijski je smještena tako da su svi sadržaji na par minuta lagane šetnje. Ovdje prodajemo penthouse....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 773.362 €, 125,00 m2 cca 6190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA ? Stan na 1.katu s pogledom na more 1.red do mora Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu - stan koji se nalazi u prvom redu do mora u luksuznoj novogradnji projektu Kačjak u Crikvenici. Ovaj predivan stan se prostire na površini od 125,75 četvornih metara, smješten je na....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 540.000 €, 167,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Crikvenica - na prodaju je prekrasan visoko kvaliteten dvoetažni penthouse apartman u novogradnji modernog dizajna, smještenoj na odličnoj lokaciji u blizini mora i nedaleko od centra Crikvenice. Sastoji se od prvog kata na kojem se nalazi ulazni hodnik, wc sa vešerajem,....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 540.000 €, 167,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 660.000 € na 685.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 685.000 €, 170,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 660.000 €
12.04.2026 - 685.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novogradnji udaljenoj desetak minuta hoda od centra grada i pješčane gradske plaže. Smješten je u urbanoj vili sa četiri stambene jedinice, od kojih svaka ima vlastiti bazen i privatnu okućnicu. Ovaj luksuzni stan ima 100 m2 stambenog prostora, a sa ostalim prostorijama....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more