novogradnja Zablaće pala cijena - GoHome
  • novogradnja Zablaće pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja Zablaće pala cijena

  • Za upit "novogradnja zablaće pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 650.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 236,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 800.000 €
30.10.2025 - 770.000 €
22.11.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Kuća s dva odvojena stana, 100 m od mora, s otvorenim pogledom, te aneksom iza kuće. Prodaje se prostrana kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji svega 100 metara od mora te se otvorenim pogledom jer nema kuća ispred. Idealna je za veću obitelj, odmor....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 118.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 115.000 €, 36,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 118.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zablaću, pored Šibenika, smješten u visokom potkrovlju zgrade. Površine 36 m2, stan obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom i dnevnom sobom, kao i prostranu lođu koja pruža dodatnu udobnost. Stan zahtjeva manje mjere renovacije, pružajući priliku....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.10.2025 - 800.000 €
07.11.2025 - 770.000 €
23.11.2025 - 700.000 €
09.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
18.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dva odvojena stana i otvorenim pogledom Zablaće. Prodaje se samostojeća kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 315 metara udaljenosti od mora i uređene plaže. Idealna je za veću obitelj ili kao investicija. Mirna i atraktivna lokacija, u neposrednoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zablaće pala cijena (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!