- novogradnja SINJ

  • Za upit "novogradnja sinj" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.809 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SINJ, 355.000 €, 120,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam projekt luksuzne i moderne novogradnje u neposrednoj blizini grada. Riječ je o ekskluzivnom projektu koji obuhvaća izgradnju vrhunski opremljene stambene zgrade s ukupno 9 stanova, čija arhitektura uspješno spaja mediteranski šarm i suvremeni dizajn. Smještena u....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €, 102,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S6 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.772 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S3 s vrtom moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja sinj'
268.859 €
268.859 €
157.000 €
  Stan, SINJ, 210.700 €, 91,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam NOVI, MODERAN projekt na idealnoj lokaciji u prekrasnom gradu Sinju. Grad Sinj, najpoznatiji po Sinjskoj Alki, svetištu Gospe Sinjske, tajnoviti je grad Dalmatinske zagore obavijen daškom orijenta, prepun zanimljivih detalja iz povijesti, a posebno možemo naglasiti....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Sinj S9 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 201.476 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Sinj, novogradnja, dvosoban stan na 1. katu. U cijenu je uključeno jedno vanjsko parking mjesto i sprema u suterenu zgrade. Stan se sastoji od: ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na lođu površine 11,12 m2, dvije spavaće sobe, kupaonice i wc-a. Obračunska....

 
 
 
  Stan, SINJ, 196.998 €, 73,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se trosoban stan u novogradnji- 73 m2, trenutno dovršeno 98 %. Dovršenje planirano do 30.12.2026. U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretninama). Ne plaća se agencijska provizija. Moguće financiranje putem stambenog kredita po ishođenju uporabne....

 
 
 
  Stan, SINJ, 341.600 €, 122,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SINJ - PRODAJA TROSOBNIH STANOVA IZNAD BRANITELJSKOG CENTRA Stanovi se prodaju direktno od investitora, kupac ne plaća agencijsku proviziju! Stambena zgrada izgrađena na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji samo 3 minute udaljena od centra grada Sinja. Zgrada se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Stan, SINJ, 274.000 €, 88,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran trosoban stan površine 88 m² u modernoj novogradnji s liftom u Sinju. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te prostrane kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji vodi na lođu. Zgrada je projektirana prema suvremenim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 148.554 €, 55,02 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se dvosoban stan u novogradnji- 55,02 m2! U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet). Ne plaća se agencijska provizija, prodaja direktno od investitora. Planirano dovršenje 30.12.2026. godine. Moguće financiranje putem stambenog kredita po ishođenju uporabne....

 
 
 
  Stan, SINJ, 154.054 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na području Sinja, prodaje se ovaj manji, dvosobni stan, koji se sastoji od ulaznog dijela, te hodnika, s kojeg se ulazi u sve prostorije u stanu. Kuhinja, blagavaonica, i dnevni boravak, čine jednu cjelinu s koje se izlazi na balkon, dok se u drugom dijelu stana nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SINJ, 180.420 €, 60,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji u Sinju, u mirnom i urbanom okruženju, idealnom za obiteljski život ili investiciju. Početak gradnje: ožujak 2026. Planirani završetak: 2027. godina Raspored stana (60,14 m²): Hodnik: 9,60 m² WC / kupaonica: 6,64 m² Spavaća soba: 8,17 m² Spavaća soba:....

 
 
 
  Stan, SINJ, 184.000 €, 59,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan s pogledom i modernim rasporedom Stan S14 nalazi se na trećem katu novogradnje i pruža osjećaj privatnosti i mira uz predivan pogled. Prostran dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe i moderna kupaonica čine ga savršenim domom za obitelj ili parove. Parking....

 
 
 
  Stan, SINJ, 209.088 €, 76,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam kvalitetnu ponudu trosobnog stana u mirnom okruženju, udaljenom svega 12 minuta pjehe od centra Sinja. Stan će se nalaziti na adresi Juraja Dalmatinca bb, 21230 Sinj (Ćurlini) Stan će se nalaziti na drugom katu, u novom kompleksu novogradnji od 3 stambene zgrade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SINJ, 631.277 €, 268,70 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se poslovni prostor u novogradnji u stambenoj zgradi sa 65 stanova. U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet). Ne plaća se agencijska provizija, prodaja direktno od investitora. Jedini objekt u Sinju sa ugrađenim liftom. Zgrada je opremljena kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, SINJ, 205.000 €, 91,58 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji stanova u dvije stambene zgrade na mirnoj lokaciji u gradu Sinju. Zgrade će imati sveukupno 10 stanova na dvije etaže (prizemlje i prvi kat) vanjska parkirna mjesta i nekoliko spremišta. Planirani završetak radova do kraja 2025.....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €, 102,93 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže funkcionalan i ugodan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 102,93 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,79 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na drugom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 119,78 m² te se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 238.212 €, 80,74 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten na drugom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za parove, obitelji ili investitore koji traže funkcionalan i kvalitetan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 80,75 m² te se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 101.120 €, 42,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam kvalitetnu ponudu jednosobnog stana u mirnom okruženju, udaljenom svega 12 minuta pjehe od centra Sinja. Stan će se nalazitti na adresi Juraja Dalmatinca bb, 21230 Sinj (Ćurlini) Stan će se nalaziti na drugom katu, u novom kompleksu novogradnji od 3 stambene zgrade,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 265.000 €, 92,71 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 92,71 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.000 €, 135,98 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan dom u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 135,99 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....