- novogradnja SELCA

  • Za upit "novogradnja selca" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCA, 480.000 €, 150,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji predivne novoizgrađene kuće na otoku Braču, smještene na udaljenosti od oko 100 metara od prekrasnog mora. Površina kuće iznosi 150 m2, a površina parcele na kojoj je položena je 300 m2. Prizemlje kuće sadrži predivno opremljeni i koncipirani dnevni dio te WC/praonicu....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 2.500.000 €, 680,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna troetažna vila smještena u prekrasnoj suncem okupanoj uvali, na istočnoj strani otoka Brača, samo nekoliko koraka od kristalno čistog mora i male šljunčane plaže. Vila je površine 450 m2, nalazi se na parceli od 680 m2 i ima nezaboravne otvorene poglede na more....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 180.000 €, 900,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.indomio.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine d.o.o. Vam nude na prodaju građevinsko zemljište sa pogledom na more, površine 800 m2 u Sumartinu na otoku Braču LOKACIJA Zemljište se nalazi u atraktivnoj i mirnoj poziciji u mjesto Sumartin na otok Braču, jednom od najpoželjnijih dalmatinskih....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču.Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.050.000 €, 320,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2021.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostrane vile koja se nalazi na području Selaca na otoku Braču. Vila se prostire na tri etaže (prizemlje, prvi i drugi kat), a ukupna joj je stambena površina 320m2. Sastoji se od tri odvojena stana s ukupno 7 spavaćih soba i 9 kupaonica. Prvi kat kuće je nedavno....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj lokaciji u Selcima, mjestu Sumartin na otoku Braču, smjestila se ova predivna samostojeća vila izgrađena od autentičnog bračkog kamena. Samo 50 metara udaljenosti od mora, vila nudi spektakularan, otvoren pogled na tirkizno plavetnilo Jadrana, pružajući savršen mediteranski....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 1.477.000 €, 5907,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog, atraktivnog zemljišta na otoku Braču, s predivnim otvorenim pogledom na more. Ukupna površina zemljišta iznosi 5907 m2 te je smješteno u blizini mora. Zemljište ima pristupni put s dvije strane. Struja i voda se nalaze do parcele, a kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 85.000 €, 349,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2021.,

www.trgostan.hr

Građevinsko zemljište površine 349 m2, pravilnog oblika, smješteno u centru mjesta Selca n ajugo-istočnoj strani otoka Brača, cca 1,5 km od mora, s građevinskom dozvolom za objekt na tri etaže s bazenom, ukupne površine cca 260 m2, projektirana kao moderna reinterpretacija tradicionalne....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.300.000 €, 297,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor okružena netaknutom prirodom, smještena u malom mjestu na istočnoj strani otoka Brača. Kuća ima dvije etaže koje su povezane vanjskim stepeništem, a svaki kat ima po jedan apartman sa zasebnim ulazom. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 152.000 €, 608,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji odlične građevinske parcele smještene a otoku Braču u blizini mora. Parcela ima površinu 608 m2 te se nalazi u blizini mora i nudi lijep, otvoreni pogled na more. Dozvoljena je izgrađenost podrum + prizemlje + 2 kata. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • selca (193)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr