• GoHome Professional
novogradnja SEGET porasla cijena - GoHome
  • novogradnja SEGET porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja SEGET porasla cijena

  • Za upit "novogradnja seget porasla cijena" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.895 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • pogled na more
    • balkon
    • prizemlje
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
30.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-12) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (2.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m na 2. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugozapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 245.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 245.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-7) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije zapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget porasla cijena'
342.000 €
338.000 €
 
+21%

Promjena cijene sa 155.000 € na 188.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 188.000 €, 49,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 155.000 €
30.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA (CS-5) JEDNOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 49,35m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije sjeveroistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 300.000 € na 307.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 307.000 €, 95,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 300.000 €
30.03.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA (BS-2) TR0SOBAN STAN U SEGETU DONJEM (Prizemlje) **200m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Na prodaju je stan površine 95,70 m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugozapad, samo 200m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 175.000 € na 178.500 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 178.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana u novogradnji na dobroj lokaciji u Segetu Donjem, Trogir. Stambena zgrada se sastoji od prizemlja i četiri kata. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, kvadrature 50,76m2. Sastoji se od hodnika, jedne spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice,....

 
 
 
 
+38%

Promjena cijene sa 225.000 € na 310.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 310.000 €, 71,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 225.000 €
30.03.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA (CS-2) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od:....

 
 
 
 
+39%

Promjena cijene sa 216.500 € na 300.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 300.000 €, 66,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 216.500 €
30.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA (CS-4) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 66,71 m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije sjeverozapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri