• GoHome Professional
novogradnja SEGET 1.kat - GoHome
  • novogradnja SEGET 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja SEGET 1.kat

  • Za upit "novogradnja seget 1.kat" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.596 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2023.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S4 prvi kat ima: dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, zasebni wc, ostava, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 243.900 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Donji, svega nekoliko minuta od mora i nadomak Trogira. Stan ukupne površine 65 m nalazi se na prvom katu i orijentiran je na jugoistok, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget 1.kat'
275.000 €
235.000 €
325.000 €
  Stan, SEGET, 244.000 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smještenoj u Segetu Donjem, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu od 65 m, orijentiran je na jugoistok, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom dana. Nalazi se na prvom katu zgrade te se sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman prvom katu novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 78 m2 te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 270.000 €, 65,41 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.simicdom.com

Na prodaju je stan u novogradnji (zgrada C) u Segetu Donjem, udaljen svega 250m od šljunčane plaže i par minuta hoda od svih ostalih sadržaja, dućana, restorana i kafića. Stan S7 nalazi se na prvom katu zgrade s liftom te ima 59,23 m2 unutarnjeg prostora, i još 12,37 m2 terase. Garažno....

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan i komforan trosoban stan 85 m2 + 38 m2 krovne terase u novogradnji na prvom katu manje stambene zgrade sa samo tri stana, u mjestu Seget Vranjica 5 km zapadno od Trogira. Stan ima tri spavaće sobe, kupatilo, posebni wc, hodnik, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, SEGET, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 66,7 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice, natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S2 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S2 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 150 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 62,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S4 prvi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u Segetu Donjem, na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od plaže i centra Trogira. Stan ukupne površine 65 m² jugoistočne orijentacije nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda te....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S5 drugi kat ima: jednu spavaću sobu, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine: - unutrašnji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 91,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S6Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prvom katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S5 drugi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S1 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira. Stan S1 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 50 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, SEGET, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.900 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, dvosoban stan od 66,3 m2 na 1. katu s pripadajućim parkirnim mjestom i pogledom na moreStan u novogradnji na prvom katu koji se sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te natkrivenog balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan s fantastičnim pogledom na more i privatnim vrtom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 245.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 245.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-7) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije zapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog WC-a....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 195.230 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana s dnevnim boravkom (1S+DB) u novogradnji u Segetu Donjem, smještenog u sklopu modernog stambenog kompleksa koji se sastoji od više stambenih zgrada okruženih zelenilom i uređenim zajedničkim površinama. Stan se nalazi u zgradi E na prvom katu....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 275.000 €, 109,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman na prvom katu novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 109,79 m2 m2 te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 390.000 €, 83,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji u Segetu Donjem, ukupne po površine je 65m2, odnosno 62 m2 neto korisne površine kada obračunamo koeficijente pripadaka. Smješten je na prvom katu zgrade i jugoistočne je orijentacije. Stan se sastoji se od kupaonice, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SEGET, 206.830 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji prostranog stana smještenog u Segetu Donjem, u blizini samog centra mjesta, na odličnoj lokaciji nedaleko od Trogira. Stan se nalazi na prvom katu moderne novogradnje, građene prema visokim standardima, pružajući maksimalnu udobnost i kvalitetu života.Ukupna....

 
 
 
  Apartman, SEGET, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

Novogradnja u Seget Vranjici ekskluzivni apartmani uz more U malom dalmatinskom mjestu Seget Vranjica, samo 5 km od UNESCO-zaštićenog Trogira i 35 km od Splita, gradi se ekskluzivni stambeni objekt s ukupno šest apartmana, savršeno uklopljen u mirnu mediteransku okolinu s maslinicima....

 
 
 
  Stan, SEGET, 360.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan S3 nalazi se na prvom katu jedne od pet moderno projektiranih zgrada u stambenom kompleksu u Segetu Donjem i nudi funkcionalan raspored, obilje prirodnog svjetla i prekrasan pogled na more. S južno orijentiranom lođom i trostranom orijentacijom, stan pruža prozračan osjećaj prostora....