• GoHome Professional
novogradnja PULA vrt pala cijena - GoHome
  • novogradnja PULA vrt pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja PULA vrt pala cijena

  • Za upit "novogradnja pula vrt pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.604 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-17%

Promjena cijene sa 1.150.000 € na 960.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 960.000 €, 440,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 1.150.000 €
08.03.2026 - 960.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebeka u Puli, ova samostojeća kuća izgrađena 2020. godine nudi kombinaciju modernog življenja i unosne poslovne prilike. S ukupnom bruto površinom od 440 m² na parceli od 499 m², ova novogradnja je podijeljena na četiri stambene jedinice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.690.000 € na 1.460.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.460.000 €, 208,00 m2 cca 7020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 1.690.000 €
08.03.2026 - 1.460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samo nekoliko minuta vožnje od Pule nudimo ovu vilu koja nije samo nekretnina ? ona je izjava stila, sigurnosti i dugoročne vrijednosti. Namijenjena je kupcima koji traže više od kvadrata ? traže doživljaj, prestiž i bezvremenski luksuz i kvalitetu bez kompromisa. Na prostranoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula vrt pala cijena'
156.270 €
156.270 €
270.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 163.710 € na 156.270 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 156.270 €, 52,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 163.710 €
06.05.2026 - 156.270 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi novogradnje smještenoj u mirnom dijelu Pula, na području Velog Vrha. Zgrada se sastoji od svega četiri stambene jedinice, što budućim vlasnicima osigurava privatnost i ugodno okruženje za život. Lokacija je izuzetno pogodna udaljena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 163.710 € na 156.270 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 156.270 €, 52,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 163.710 €
06.05.2026 - 156.270 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.04.2026 - 275.000 €
23.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na Valdebeku, ukupne površine 55 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvaća dvije spavaće sobe, kupaonicu te dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na terasu. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom