• GoHome Professional
novogradnja PULA lift pala cijena - GoHome
  • novogradnja PULA lift pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja PULA lift pala cijena

  • Za upit "novogradnja pula lift pala cijena" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.512 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 197.000 € na 190.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 190.000 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 197.000 €
03.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan stan u Puli, naselje Monvidal, smješten u kvalitetnoj novogradnji spremnoj za useljenje po sistemu ?ključ u ruke?. Smješten je stambenoj zgradi s liftom, orijentiran prema jugu i zapadu, što mu osigurava puno sunca i ugodnu prirodnu svjetlost tijekom dana. Ukupne....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 405.960 € na 378.225 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 378.225 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 405.960 €
08.05.2026 - 378.225 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na 2. katu moderne novogradnje u atraktivnom naselju Veli Vrh, Pula, prodaje se prostrani penthouse ukupne stambene površine 95,75 m². Ovaj luksuzni stan pruža vrhunsku udobnost, funkcionalnost i suvremeni dizajn, idealan za obitelji ili one koji traže ekskluzivnu nekretninu. Penthouse....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pula lift pala cijena'
289.000 €
208.000 €
208.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 369.000 €, 114,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 398.000 €
08.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo na Velom Vrhu stan u novogradnji u maloj stambenoj zgradi sa samo četiri stana. Stan je u izgradnji i planirani završetak gradnje i useljenje je kraj 2026 godine. Ukupna površina 113,66 m2. Nalazi se na drugom katu i sastoji se od hodnika, dvije kupaonice, vešeraja, tri....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 113,66 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.09.2025 - 398.000 €
23.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Novogradnja VELI VRH ? MODERNA ZGRADA S 4 STANA, LIFTOM I PODZEMNOM GARAŽOM! Na atraktivnoj lokaciji na Velom Vrhu u Puli, u mirnom obiteljskom okruženju, gradi se moderna stambena zgrada s ukupno 4 stana. Objekt je projektiran prema suvremenim standardima gradnje, s naglaskom na....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 235.000 €
10.02.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zgrada je pred Uporabnom dozvolom, tehnički pregled održan, očekuje se izdavanje. Na prodaju stan u stambenoj zgradi, novogradnja sa liftom, izgrađen 2022. Kč.br.1903/19 ko Pula, stan se nalazi na četvrtom katu, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 379.775 € na 358.800 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 358.800 €, 138,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 379.775 €
22.05.2026 - 358.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, 138 M2, 3SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površine 138 m², idealan za obiteljski život ili kao investicija. Stan se nalazi na 3. katu zgrade s liftom, a sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 200.000 € na 185.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monvidal, 185.000 €, 53,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2025 - 169.000 €
29.03.2025 - 200.000 €
28.02.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2024.,

www.njuskalo.hr

U Puli, točnije u predjelu Monvidala nalazi se ovaj trosoban stan 53 m2 smješten na 1. katu moderne stanogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije lijepe spavaće sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka s izlazom na malu terasu. Stolarija u stanu je PVC, dok su podovi od....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 113,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 398.000 €
08.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule ? Veli Vrh. Stan D ? 2. kat, zgrada B Površina: 95,74 m² Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.